ورزش جهان / شناسه خبر: 97454 / تاریخ انتشار : 1398/2/3 20:14
|

بیل رضایت نمی‌دهد: از رئال نمی‌روم

در حالیکه گفته می‌شود گرت بیل در لیست فصل بعد زیدان جایی ندارد او تمیلی به جدایی ندارد و می‌خواهد در مادرید بماند.

بیل رضایت نمی‌دهد: از رئال نمی‌روم

گرت بیل که در پایان فصل پیش بدنبال جدایی از رئال بود پس از رفتن رونالدو و زیدان از این باشگاه تصمیمش را عوض کرد و در مادرید ماندنی شد. حالا که رئالی‌ها تمایلی به حفظ او ندارند، ستاره ولزی دوست ندارد راهی تیم دیگری شود.

بیل به گمان بسیاری قرار بود جانشین رونالدو و رهبر رئال در زمین باشد اما نه تنها اینطور نشد که به فاصله 5 بازی تا انتهای لالیگا، بیل به سوژه اعتراضات هواداران رئال در سانتیاگو برنابئو بدل شده است. در بازی اخیر برابر بیلبائو او در اولین لمس توپش با سوت های اعتراضی مواجه شد.

روز گذشته نشریه مارکا گزارشی در مورد بیل منتشر کرد که در آن ادعا شده بود سران رئال قصد دارند به طور قطع به همکاری با این بازیکن خاتمه دهند و اگر تیمی برای جذب دائمی او پیش قدم نشود حتی حاضر به انتقال قرضی ستاره ولزی نیز هستند.

امروز آاس در گزارشی دیگر ادعا کرد که بیل پس از انتشار این خبر برای سران رئال پیغام فرستاده است که هیچ علاقه ای برای جدایی ندارد و می خواهد در رئال بماند. او قطعا انتقال قرضی را رد خواهد کرد و اگر در نهایت مجبور به جدایی شود، به صورت دائمی این کار را انجام خواهد داد. قرارداد بیل تا 2022 اعتبار دارد.

رئالی ها برای تامین بخشی از هزینه جذب ستاره هایی چون ادن هازارد، لوکا جوویچ و پوگبا قصد فروش بیل را دارند اما هنوز هیچ تیمی برای جذب ستاره ولزی پیشنهاد نداده است!

captcha
تازه ها
بیشتر