فوتبال ایران / شناسه خبر: 97445 / تاریخ انتشار : 1398/2/3 17:31
|
بازی بعدی را ببریم نزدیک صعود خواهیم بود

فریرا: همه از قدرت تیم‌های ایرانی در خانه خبر دارند

اگر بازی بعدی را ببریم، نزدیک صعود خواهیم بود. پس از آن هم باید به ایران برویم تا مقابل پرسپولیس قرار بگیریم و همه می‌دانند که تیم های ایرانی چقدر در خانه و در بین هواداران شان قدرتمند هستند.

بازی بعدی را ببریم نزدیک صعود خواهیم بود

ژسوالدو فریرا، سرمربی پرتغالی السد بعد از شکست پاختاکور گفت:انتظار یک بازی بسیار سخت را داشتم و همه دیدند که حریف ما چقدر قوی بود. بازی در مسیری پیش رفت که ما نمی خواستیم اما با هویتمان بازی کردیم و تلاش کردیم موقعیت هایی را بسازیم و در نتیجه توانستیم گل بزنیم و بازی را ببریم.ما استراتژی بازی را عوض نکردیم و در نیمه اول بسیار پرتلاش ظاهر شدیم. اما در نیمه دوم خیلی بهتر بودیم. تیم ما با قدرت دفاع کرد و در حمله هم برای خلق موقعیت بسیار تلاش کرد.

فریرا در ادامه گفت: کار ما هنوز سخت است و رقابت بسیار نزدیک است. اگر بازی بعدی را ببریم، نزدیک صعود خواهیم بود. پس از آن هم باید به ایران برویم تا مقابل پرسپولیس قرار بگیریم و همه می‌دانند که تیم های ایرانی چقدر در خانه و در بین هوادارانشان قدرتمند هستند.

سرمربی السد در مورد تاخیر ایجاد شده در گل برتری این تیم گفت: در مقابل پرسپولیس، ما در وقت اضافه پیروز شدیم. کل تیم می داند که اگر می خواهند به برتری برسند، باید تا دقیقه آخر بجنگند.

3-185

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر