فوتبال ایران / شناسه خبر: 97432 / تاریخ انتشار : 1398/2/3 16:33
|
کرانچار قرارداد دارد

استیلی: درست نیست با گزینه دیگری مذاکره کنیم

در حال حاضر با کسی صحبت نکردیم.کرانچار فعلا با ما قرارداد دارد و تا زمانی که هدایت تیم امید را بر عهده دارد از لحاظ اخلاقی درست نیست این کار انجام شود.

کرانچار قرارداد دارد

حمید استیلی اعلام کرد در جلسه دوشنبه کرانچار در مورد برنامه‌های فنی که در تیم امید دارد صحبت کرد.

وی در مورد اینکه آیا کمیته فنی از عملکرد تیم امید رضایت داشت، گفت:صحبت‌های مختلفی انجام و در مورد بسیاری از موارد بحث صورت گرفت. این جلسه به تصمیم قطعی منتج نشد چرا که مهدی تاج حضور نداشت. قرار است به زودی جلسه‌ای با رئیس فدراسیون برگزار شود و نظرات او را هم بشنویم. همچنین مرتضی محصص رئیس کمیته فنی با تاج صحبت می‌کند و مسائلی در جلسه روز دوشنبه مطرح شد و نظر کمیته فنی را به اطلاع تاج می‌رساند.

مدیر تیم امید در مورد اینکه برخی کارشناسان از جمله جلال چراغپور، حسین کلانی و هادی طباطبایی معتقد بودند در کادرفنی تیم امید باید تغییراتی به وجود بیاید،‌گفت: صحبت در مورد این مسائل زود است و الان نمی‌توانیم در این مورد تصمیم گیری کنیم اما به نظر دوستان احترام می‌گذاریم و نظر تمامی کارشناسان برایمان محترم است.

استیلی در مورد اینکه زمزمه‌هایی در مورد حضور مهدی مهدوی‌کیا یا یحیی گل‌محمدی برای جانشینی زلاتکو کرانچار شنیده می‌شود،گفت: در حال حاضر با کسی صحبت نکردیم.کرانچار فعلا با ما قرارداد دارد و تا زمانی که هدایت تیم امید را بر عهده دارد از لحاظ اخلاقی درست نیست این کار انجام شود.

وی در مورد اینکه خیلی از تیم‌ها اردوهای خود را برای حضور در مرحله نهایی انتخابی المپیک آغاز کردند اما تیم امید در این مدت برنامه‌ای نداشته است،‌ گفت: این مساله به دلیل مسابقات لیگ برتر است. در این مدت زمانی برای برگزاری اردو نداشتیم. اردوی اولیه تیم امید در خردادماه برگزار می‌شود. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا برنامه‌های تمرینی تیم امید را با فیفا دی برگزار کنیم. قرار است با سعید فتاحی هم هماهنگی لازم صورت بگیرد و برنامه‌های تیم امید در لیگ دیده شود تا مشکلی از این بابت نداشته باشیم.

3-300

captcha
تازه ها
بیشتر