ورزش جهان / شناسه خبر: 97388 / تاریخ انتشار : 1398/2/2 21:22
|

یووه: دیبالا ماندنی است/ برای تقویت تیم برنامه‌هایی داریم

مدیر اجرایی یووه تاکید کرد که مهاجم آرژانتینی این تیم فصل بعد هم پیراهن بیانکونری را به تن خواهد داشت و بحثی برای فروش او مطرح نیست.

یووه: دیبالا ماندنی است/ برای تقویت تیم برنامه‌هایی داریم

فابیو پاراتیچی، مدیر اجرایی باشگاه یوونتوس شایعه جدایی پائولو دیبالا از این تیم به دلیل افت محسوس عملکردش در این فصل را تکذیب کرد.

او درباره دیبالا که شایعه پیوستن‌اش به اینتر و منچستریونایتد شنیده می‌شود، به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت:« البته که دیبالا می‌ماند. او بازیکن یوونتوس است و مسلماً در این تیم هم خواهد ماند.»

پاراتیچی با اشاره به روند قهرمانی‌های پیاپی بیانکونری از سال 2011 تا کنون که در تمام این مدت در این باشگاه فعالیت داشته، گفت: سال 2010 که ما این پروسه را آغاز کردیم، دیوانگی بود که تصور کنیم چنین اتفاقاتی برای ما رخ خواهد داد. موفقیت ما هیچ راز و رمزی ندارد. ما فقط با سختکوشی به عنوان یک گروه و در کنار باشگاه و با کمک مربیان و بازیکنان به اینجا رسیده‌ایم. از اعضای کادر فنی، بازیکنانی که تلاش کردند و همه آنهایی که برای یوونتوس زحمت کشیدند تا این تیم به اینجا برسد، تشکر می‌کنیم.  مردم درک می‌کنند که ما اینجا چه چیزهایی کسب کرده‌ایم و من فکر می‌کنم که تا یکی دو سال دیگر آنها واقعاً متوجه نخواهند شد که چه دورانی را ساخته‌اند.

او درباره آینده الگری روی نیمکت تیم گفت: مانند هر باشگاه دیگری، ما هم جلسه‌ای عادی خواهیم داشت. الان زمان مناسبی برای بحث درباره برنامه‌های‌مان برای آینده نیست اما ما ایده‌های خودمان را برای تقویت تیم داریم.

captcha
تازه ها
بیشتر