ورزش جهان / شناسه خبر: 97385 / تاریخ انتشار : 1398/2/2 20:05
|

کلوپ: فعلا روی لیگ برتر تمرکز کرده‌ایم

سرمربی لیورپول معتقد است مصاف با بارسا در لیگ قهرمانان نباید تمرکز تیمش در لیگ برتر را بهم بزند و فعلا بهتر است روی موفقیت در دیدار با هادرسفیلد متمرکز شوند.

کلوپ: فعلا روی لیگ برتر تمرکز کرده‌ایم

لیورپول رقابت سخت و نزدیکی با منچسترسیتی برای قهرمانی لیگ برتر دارد و فعلا هر دو تیم سایه به سایه هم حرکت می‌کنند. یورگن کلوپ معتقد است دیدار حساس برابر بارسلونا در نیمه نهایی لیگ قهرمانان نباید باعث برهم خوردن تمرکز این تیم در لیگ برتر شود.

او می‌گوید: نمی خواهم هیچ حرفی از بارسلونا بشنوم. این بازی نباید تمرکز ما از لیگ برتر را به هم بزند. الان فقط و فقط باید توجه ما به بازی روز جمعه برابر هادرسفیلد باشد. می دانم که خیلی ها دوست دارند در مورد بارسلونا از من سوال کنند ولی من پاسخی برای آنها ندارم. اگر در این شرایط، تنها انگیزه و تمرکز شما برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان باشد، یعنی یک جای کارتان ایراد دارد.

لیورپول هرگز در لیگ قهرمانان توسط بارسا حذف نشده است ولی آبی اناری ها با مسی انگیزه ای بسیار بالا برای راهیابی به فینال لیگ قهرمانان دارند و با توجه به اینکه قهرمانی شان در لالیگا تقریبا قطعی است، فشار کمتری نسبت به لیورپول احساس می کنند. این در حالی است که لیورپولی ها در تب و تاب رقابت با سیتی برای قهرمانی لیگ برتر به بازی حساس با بارسلونا رسیده اند.

captcha
تازه ها
بیشتر