فوتبال ایران / شناسه خبر: 97357 / تاریخ انتشار : 1398/2/2 16:19
|
با مخالفت شفر فعلا بحث انتقال منتفی است

پیشنهاد خارجی به صیادمنش برای سه ماه قبل بود

ما سرمربی و بازیکنان خوبی داریم اما برای حفظ عوامل تیم و بازیکنان برای فصل آینده تنها مشکلی که وجود دارد پول است. همه مسوولان باشگاه تلاش خود را برای تامین منابع مالی لازم در این خصوص انجام می‌دهند.

 

نصرالله عبداللهی پیشکسوت استقلال و مشاور مدیر عامل این باشگاه در پاسخ به این پرسش که آیا جرایم در نظر گرفته شده برای فرشید باقری مناسب بوده یا نه گفت:«باشگاه برای این بازیکن جریمه مالی در نظر گرفته و شفر هم چند هفته حتی او را در فهرست 18 نفره تیم هم قرار نداد دیگر باید با این بازیکن چه برخوردی می‌شد؟

او در پاسخ به این پرسش که برخلاف تاکید شفر برای حفظ بازیکنان تیم شنیده می‌شود صیادمنش قرار است به تیم فنرباغچه منتقل شود، گفت:« این پیشنهاد مربوط به حدود 3 ماه پیش بود و با توجه به مخالفت شفر فعلا انتقال بازیکنان تیم که قرارداد دارند از جمله صیادمنش به سایر تیم‌ها فعلا منتفی است. ما سرمربی و بازیکنان خوبی داریم اما برای حفظ عوامل تیم و بازیکنان برای فصل آینده تنها مشکلی که وجود دارد پول است. همه مسوولان باشگاه تلاش خود را برای تامین منابع مالی لازم در این خصوص انجام می‌دهند.»

او در خصوص باز با الهلال هم گفت:« با توجه به نتایج اخیر و روحیه‌ای که بازیکنان دارند شانس استقلال برای بردن بازی از الهلال بیشتر است. البته تساوی هم نمی‌تواند بد باشد.»

3-185

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر