فوتبال ایران / شناسه خبر: 97352 / تاریخ انتشار : 1398/2/2 15:42
|

رضایت مدیر زنیت از سردار

الکساندر مدودف رئیس باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ گفت:«سه بازیکن جذب شده در فصل زمستان (سردار آزمون، باریوس، راکیتسکی) نشان‌دهنده خریدهای موفق زنیت هستند. آنها پس از پیوستن به تیم زنیت در ترکیب اصلی قرار گرفتند. باریوس بازی مقاومی را از خود نشان می‌دهد و از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند. سردار آزمون هر چند در بازی شنبه شب مقابل کراسنودار گل نزد اما دروازه حریف را تهدید کرد.»

او درباره نوع شادی بازیکنان پس از پیروزی در کراسنودار که شباهت زیادی به جشن قهرمانی داشت گفت:«نه، این‌طور نیست. تیم زنیت به خوبی این را درک می‌کند هنوز برپایی جشن قهرمانی زود است. هنوز شش بازی دیگر پیش‌رو داریم و باید بسیار جدی باشیم.»

اردوی انتخابی نونهالان

اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال نونهالان زیر 14سال از تاریخ 11 اردیبهشت در مرکز ملی فوتبال ایران آغاز خواهد شد. به منظور گزینش نفرات این رده سنی کادر فنی تیم ملی نونهالان 50 بازیکن را در دو گروه جهت حضور در اردوی اردیبهشت ماه دعوت کرده است.بر این اساس اردوی نونهالان زیر 14 سال از 11 اردیبهشت با حضور نفرات دعوت شده در گروه اول در مرکز ملی فوتبال آغاز خواهد شد و تمرینات این گروه طی دو روز انجام می شود.همچنین اردوی گروه دوم نفرات دعوت شده طی روزهای 12  تا 16 اردیبهشت برگزار خواهد شد.کلیه نفرات لازم است طبق برنامه با حضور در اردوی تیم و با همراه داشتن کارت بیمه ورزشی خود را به اعضای کادر فنی معرفی کنند.گفتنی است محمد یاوری سرمربی تیم ملی فوتبال نونهالان زیر 14 سال ایران است و سید نورالدین بدخشان نیز سرپرستی این تیم را بر عهده دارد.

بدرقه بانوان نوجوان

مراسم بدرقه تیم فوتبال جوانان بانوان با حضور ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی، سعید قاسمی، غلامحسین زمان آبادی، حجت الاسلام احمد مالک، نادره درودیان، مهدیه میرمحمدخانی و اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال جوانان بانوان ظهر امروز(دوشنبه) در سالن اجتماعات مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

در این مراسم که به همت کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال برگزار شد، کلیپ های شاد و مفرح از مسابقات و تمرینات بازیکنان به نمایش گذاشته شد و در پایان دعای بدرقه برای کاروان اعزامی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان به مرحله دوم رقابتهای قهرمانی زیر 19 سال آسیا خوانده شد.

3-350

 

captcha
تازه ها
بیشتر