فوتبال ایران / شناسه خبر: 97340 / تاریخ انتشار : 1398/2/2 12:31
|
خبرهایی از حریف استقلال

ازبازگشت مصدومان الهلال تا شام ویژه شلهوب

کاروان تیم الهلال عربستان هم مانند استقلال ایران به امارات رسیده و برای بازی با نماینده فوتبال ایران تدارک ویژه ای دیده است. الهلال بازی رفت را به استقلال باخت.

بازگشت مصدومان الهلال 

الهلال در حالی برای بازی برگشت با استقلال آماده می‌شود که در فهرست مسافران این تیم باز هم غایبان سرشناسی دیده می شوند. بنا به اعلام باشگاه سرشناس سعودی، عبدا.. عطیف با وجود این که کار با توپ را آغاز کرده بود در آخرین جلسه تمرینی نتوانست در تست های پزشکی به خوبی عمل کند  و به همین دلیل بازی با استقلال را از دست داد. همچنین ‌همچنین آندره کریلو، ستاره پرویی این تیم که از قبل با آسیب‌دیدگی مواجه بود،‌در تمرینات فردی شرکت کرد. این در حالی است که سباستین جووینکو ستاره ایتالیایی با بهبودی کامل مصدومیت در تمرینات تاکتیکی الهلال  قبل از سفر به ابوظبی شرکت کرد تا همچون بازی رفت مشکلی برای حضور در بازی با استقلال نداشته باشد. کاروان 20 نفره الهلال برای رویارویی با استقلال قرار است آخرین جلسه تمرینی خود را در زمین اصلی محمد بن زاید برگزار کند و بعد از آن رخ در رخ استقلال قرار بگیرد. الهلالی ها اگر همه بازیکنان خود را در اختیار داشته باشند، دیگر مانند بازی رفت تیم شکننده ای نخواهند بود و استقلال باید با برنامه ریزی مناسب مقابل آن ها قرار بگیرد.

میهمانی به میزبانی شلهوب

---

الهلالی ها برای رویارویی با استقلال تدارک ویژه ای دیده اند در همین راستا پیش از این مسابقه حساس محمد الشلهوب، کاپیتان کهنه کار این تیم همبازیانش را به یک ضیافت شام در شهر ریاض دعوت کرد. شلهوب از برخی بازیکنان قدیمی الهلال مثل نواف التمیاط هم برای حضور در این ضیافت دعوت به عمل آورد تا با ایجاد فضایی دوستانه فشارهای روحی وارد شده به آبی پوشان را در آستانه دیدار با استقلال کاهش دهد. الهلال هفته گذشته در فینال جام باشگاه‌های عرب مقابل نماینده تونس شکست خورد و این ناکامی فشار زیادی به اعضای تیم وارد کرده است. شلهوب تلاش کرد در این میهمانی فضای متفاوتی برای اعضای این تیم در آستانه دیدار حساس مقابل استقلال ایجاد کند.

بلیت 370هزار تومانی

بازی استقلال و الهلال عربستان سه شنبه شب در ورزشگاه شیخ زاید شهر ابوظبی برگزار می‌شود. دیداری که از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است. الهلالی ها که روی کاغذ میزبان این بازی محسوب می‌شوند قیمت خرید بلیت بازی را تعیین کرده اند. در این راستا سکوهای عادی به قیمت 20 درهم امارات(75 هزار تومان)، سکوهای درجه یک 50 درهم(185 هزار تومان) و سکوهای وی آی پی به قیمت 100 درهم(370 هزار تومان) به فروش می رسد.  استقلال دربازی رفت میزبان بود و  قیمت بلیت از سوی این باشگاه تعیین می شد اما  حالا که الهلالی ها میزبان هستند قیمت بلیت را آن  ها تعیین می کند.

 10-270

captcha
تازه ها
بیشتر