ورزش جهان / شناسه خبر: 97334 / تاریخ انتشار : 1398/2/1 22:05
|

سولشر: برخی بازیکنان در برنامه آینده باشگاه نیستند/ نمایش ما برابر اورتون ضعیف بود

سرمربی یونایتد به عده‌ای بازیکنان تیمش هشدار داد که فصل آینده در این باشگاه جایی ندارند و باید به فکر جدایی باشند.

سولشر: برخی بازیکنان در برنامه آینده باشگاه نیستند/ نمایش ما برابر اورتون ضعیف بود

یونایتد در دیدار امروز برابر اورتون بسیار ضعیف ظاهر شد و با 4 گل شکست خورد تا در آستانه دیدار حساس چهارشنبه شب برابر سیتی، شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان را دورتر از قبل احساس کند. اوله‌گنار سولشر ضمن عذرخواهی از هواداران تاکید کرد بخشی از این بازیکنان در برنامه های آتی او در یونایتد جایی ندارند.

سرمربی من‌یونایتد گفت: ما باید از طرفداران یونایتد عذرخواهی کنیم زیرا آنها هرچند فوق العاده بودند اما عملکرد ما به اندازه که باید خوب نبود. این عذرخواهی از سوی من و بازیکنانم است و توصیف این شرایط دشوار است زیرا عملکرد ما خیلی ضعیف بود. نمی توانم برای شروع پیش فصل صبر کنم. در چهارشنبه شب باید در اولدترافورد به مصاف منچسترسیتی برویم و این دیدار بزرگترین انگیزه ای است که ما می توانیم داشته باشیم.

وی ادامه داد: آیا بازیکنانم نسبت به ماندن خود در ترکیب اطمینان دارند؟ نمی دانم، باید از خود آنها سوال کنید اما من نمی توانم کل بازیکنان ترکیب خود را عوض کنم. عجیب نیست که آمار اورتون در این دیدار بهتر از ما بوده و شما باید برای پیروز شدن در فوتبال همه وجود خود را در میدان بگذارید. در فوتبال مانند زندگی، همه چیز می تواند به سرعت تغییر کند و ما باید شرایط را از بد به خوب تغییر دهیم. وقتی در تیمی مانند یونایتد بازی می کنید باید بدانید در چه تیمی هستید و من می خواهم بازیکنانم سخت کوش ترین بازیکنان لیگ برتر باشند. من در یونایتد موفق خواهم شد و بازیکنانی وجود دارند که قرار نیست بخشی از این موفقیت باشند.

captcha
تازه ها
بیشتر