فوتبال ایران / شناسه خبر: 97327 / تاریخ انتشار : 1398/2/1 19:32
|
با تغییرات الاهلی بازیکنان شان نیرو و انگیزه بیشتری خواهند داشت

برانکو: اینجا هستیم تا فقط ببریم

مربی آنها عوض شده و معمولاً وقتی سرمربی عوض می‌شود، تغییراتی هم با خودش به همراه دارد. بازیکنان آن تیم هم معمولاً با انگیزه و نیروی بیشتری تلاش خواهند کرد.

پرسپولیس فردا بازی برگشت را  مقابل الاهلی انجام خواهد داد.سرخ ها در بازی رفت از یک مسابقه  سخت دست پر بیرون آمدند.بعد از آن بازی برانکو گفت اگر برنده از دیدار بیرون نمی آمدند دیگر نباید به کورس  صعود فکر می کردند اما به نظر می رسد برای درکورس ماندن باید به سه امتیاز بازی برگشت هم نیاز مبرم داشته باشند.با این حال برانکو از دشواری‌های مصاف با الاهلی و تغییراتی که در این تیم رخ داده خبر دارد و در نشست خبری قبل از بازی جملات ابتدایی مصاحبه اش را به شرایط سخت گروه اختصاص می دهد:«همه تیم‌ها شرایط نزدیک به یکدیگر دارند اما امیدوارم در این کورس پیشی بگیریم. می‌دانیم گروه سختی داریم اما همه تلاش خود را برای صعود می‌کنیم. همه تیم‌ها شرایط نزدیک به یکدیگر دارند، اما امیدوارم در این کورس پیشی بگیریم. می‌دانیم گروه سختی داریم، اما همه تلاش خود را برای صعود به خرج می‌دهیم.»

بعد از صحبت های اولیه برانکو درباره شرایط گروه چهارم لیگ قهرمانان حالا نوبت خبرنگاران است که سوال بپرسند.

چند بازیکن مصدوم در تیم دارید؟

 ماهینی که هنوز نمی‌تواند بازی کند، شایان مصلح و بودیمیر هم مصدوم هستند. ما اینجا هستیم که فقط به پیروزی برسیم. الاهلی هم که سرمربی‌اش را تغییر داده است. ما می‌دانیم که بازی سختی داریم و هر دو تیم می‌خواهند که در جدول پیشی بگیرند.

بازیکنان پرسپولیس از فشردگی بازی‌ها گلایه داشتند که باعث خستگی‌شان شده و آیا این گلایه هنوز وجود دارد یا تیم به صورت کامل آماده شده است؟

بله، همین طور است. فشار زیادی بوده و ما مشکلات زیادی داشتیم. تقریباً هر چهار، پنج روز مجبور بودیم بازی کنیم و درگیر سه تورنمنت هستیم. در جام حذفی حضور داشته‌ایم، در مسابقات لیگ حضور داریم و در لیگ قهرمانان آسیا هم بازی می‌کنیم، البته چاره دیگری هم نداریم و ما همیشه تلاش خود را کرده‌ایم و بازهم تلاش خواهیم کرد. سعی می‌کنیم با کسب پیروزی بتوانیم راهی مرحله بعدی شویم.

فکر می کنید با حضور «یوسف عنبر» در راس کادر فنی تیم الاهلی به جای خورخه فوساتی آیا این تیم روحیه گرفته و شرایط بهتری پیدا کرده یا این اتفاق به سود پرسپولیس خواهد بود؟

مربی آنها عوض شده و معمولاً وقتی سرمربی عوض می‌شود، تغییراتی هم با خودش به همراه دارد. بازیکنان آن تیم هم معمولاً با انگیزه و نیروی بیشتری تلاش خواهند کرد. این مربی هم کسی است که همه چیز را در مورد بازیکنان می‌داند. در تیم زیر 23 سال الاهلی بوده و از نظر روحی و فرهنگی شناخت کاملی روی بازیکنان دارد. او می‌خواهد که نظم و بازی خوبی نشان بدهد و می‌دانیم که در شکل بازی الاهلی تغییراتی ایجاد خواهد شد. می‌دانیم که الاهلی خط حمله قدرتمندی دارد و ما هم آماده‌ایم تا با این تغییرات روبرو شویم.

شما چند بازیکن یک اخطاره در تیم تان دارید.آیا آنها احتیاط خواهند کرد و اینکه با بازیکنان تاندرباره اخطارهای بی‌مورد صحبت کرده اید یا نه؟

 اولا اینکه راجع به داوری اعتراض خود را اعلام می‌کنیم. همچنین ما بازی به بازی پیش می‌رویم و اینگونه نیست که از حالا به فکر بازی بعدی باشیم. در واقع تمرکزمان روی دیداری است که برگزار می‌شود و ممکن است بازیکنی در ترکیب باشد یا نباشد. پس از آن به فکر دیدار آینده خواهیم بود. ما نمی‌توانیم از بازیکنان بخواهیم که صددرصد برنده شوند یا اینکه نمایش کاملی را چه در بازی‌های ملی و چه در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند.

3

captcha
تازه ها
بیشتر