فوتبال ایران / شناسه خبر: 97320 / تاریخ انتشار : 1398/2/1 17:38
|
ابراز نگرانی درباره سطح آمادگی بازیکنان چینی

کلینزمن - تیم ملی چین در ابهام

دونگ لو، یکی از مفسران فوتبال چین گفته کلینزمن در این نشست به مسوولان چینی اعلام کرده به صورت جدی روی پیشنهادشان فکر می‌کند.

بعد از منتفی شدن حضور یورگن کلینزمن در ایران بحث‌هایی درباره پیشنهاد فدراسیون فوتبال چین به او شنیده شد.هر چند کلینزمن  که این روز‌ها به عنوان سفیر بوندس لیگا در این کشور حضور دارد این موضوع را به گذشت زمان موکول کرده است.

در حال حاضر و بعد از کناررر فتن مارچلو لیپی ، فابیو کنااورو همزان سرمربی تیم گوانگژ و تیم ملی چین است اما خودش هم از جایگاهش اطمینان ندارد.در این شرایط هواداران تیم ملی این کشور امیدوارند کلینزمن به عنوان سرمربی دائم تیم ملی چین انتخاب شود.کلینزمن در این باره گفته است:« هرگز نمی‌دانید در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد، اما وقتی تصمیم می‌گیرید باید اطلاعات کافی داشته باشید و برای آماده سازی تیمتان تلاش زیادی بکنید. »

کلینزمن در نشستی که اخیرا با مسوولان فدراسیون فوتبال چین داشته از سطح آمادگی بازیکنان این کشور ابراز نگرانی کرده چراکه به دلیل زندگی نکردن در این کشور آنها را نمی‌شناسد.

با این وجود دونگ لو، یکی از مفسران فوتبال چین گفته کلینزمن در این نشست به مسوولان چینی اعلام کرده به صورت جدی روی پیشنهادشان فکر می‌کند.

3-185

captcha
تازه ها
بیشتر