فوتبال ایران / شناسه خبر: 97308 / تاریخ انتشار : 1398/2/1 16:47
|
نمی‌خواهیم زنگ تفریح باشیم

انگیزه بازیکنان جوان بانوان برای بازی ویتنام / مثل فینال

بازی نخست ما حکم فینال را دارد. اگر پیروز شویم مطمئناً صعود خواهیم کرد. ذهن بازیکنان بر روی بازی با ویتنام متمرکز است. امیدوارم اتفاقی که باید رخ دهد.

نمی خواهیم زنگ تفریح باشیم

دور دوم مسابقات قهرمانی زیر 19 سال دختران آسیا از ششم اردیبهشت ماه آغاز می شود و تیم فوتبال جوانان بانوان کشورمان در گروه B با کره جنوبی، ویتنام و لبنان همگروه است.ثنا صادقی ملی پوش جوان فوتبال ایران در پاسخ به این پرسش که پیش بینی شما از این مسابقات چیست،گفت:«چیزی که مشخص است حضور حریفان قدرتمند در این مسابقات  است ما نمی‌خواهیم زنگ تفریح باشیم چرا که یک سال و دوماه فوتبال بازی کردیم. در حال حاضر همه چیز تغییر کرده و از همین امروز به بازی روز جمعه خود مقابل ویتنام فکر می‌کنیم.»

زهرا خدابخشی دیگر بازیکن این تیم هم  در پاسخ به این سوال که چقدر به خودباوری ای که مدنظر خسرویار است، رسیده اید، گفت:«تقریباً بازیکنان تصمیم خود را گرفته اند تا مزد زحماتشان را در این مسابقات بگیرند. اردوهای خوبی پشت سر گذاشته ایم. کادر مجربی داریم. تقریباً ۸۰ درصد بازیکنان برای حضور در رقابت‌ها آماده اند. بازی نخست ما حکم فینال را دارد. اگر پیروز شویم مطمئناً صعود خواهیم کرد. ذهن بازیکنان بر روی بازی با ویتنام متمرکز است. امیدوارم اتفاقی که باید رخ دهد.»

3-185

 

captcha
تازه ها
بیشتر