فوتبال ایران / شناسه خبر: 97304 / تاریخ انتشار : 1398/2/1 16:32
|

ایرانی‌های دوبی این بار هم به کمک پرسپولیس می‌روند؟

ورزشگاه آل مکتوم 15 هزار نفری است و در مقایسه با ورزشگاه زعبیل که تنها 8634 نفر گنجایش دارد می تواند تماشاگران بیشتری را به خود ببیند.

در انتظار میزبانی از الاهلی در بازی خارج از خانه

با وجود اینکه سرخ ها در بازی رفت مقابل الاهلی برنده شدند اما هیچ سودی از میزبانی در دوبی نبردند و اتفاقات جالبی برایشان رقم نخورد.بازی رفت دو تیم در ورزشگاه زعبیل دبی تنها 1878 تماشاگر داشت که شاید حدود 1500 نفرشان هوادار پرسپولیس بودند.

در آن بازی طبق آنچه در جلسه هماهنگی اعلام شد قرار بود 8 هزار بلیت به فروش برسد که استقبال جالبی از آن دیدار به عمل نیامد و عجیب اینکه برخی با بلیت‌های رایگان به داخل ورزشگاه راه یافتند تا باشگاه پرسپولیس سود چندانی از درآمد بلیت فروشی نداشته باشد.

حالا و در بازی برگشت در حالی که باشگاه الاهلی در ورزشگاه النصر از سرخ‌ها میزبانی خواهد کرد انتظار می‌رود هواداران بیشتری به کمک پرسپولیس بیایند.

ورزشگاه آل مکتوم 15 هزار نفری است و در مقایسه با ورزشگاه زعبیل که تنها 8634 نفر گنجایش دارد می تواند تماشاگران بیشتری را به خود ببیند.

در عین حال با توجه به اینکه الاهلی میزبان این مسابقه است هیچ درآمدی از بلیت فروشی به باشگاه پرسپولیس نخواهد رسید اما هواداران پرسپولیس و ایرانی‌های مقیم امارات و کشورهای منطقه با حضور در این بازی و حمایت از نماینده ایران می توانند کمک کنند تا پرسپولیس در این دیدار نیز احساس غربت نکند.

چنانچه تعداد وتماشاگران پرسپولیس در این بازی بیشتر از الاهلی باشد نماینده سعودی هرگز احساس بازی خانگی نخواهد داشت و این امتیاز مهمی برای دبل کردن الاهلی خواهد بود.

واقعیت این است که فاصله ورزشگاه زعبیل تا ورزشگاه آل مکتوم فقط 3.6 کیلومتر است که با پای پیاده هم می‌توان این مسیر را طی کرد.یعنی محل میزبانی و میهمانی سرخ ها در مصاف با تیم عربستانی تغییر چندانی نکرده و تنها ابعاد ورزشگاه  تغییر یافته و سکوهای آبی جای صندلی های زرد را خواهد گرفت.

3-270

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر