فوتبال ایران / شناسه خبر: 97297 / تاریخ انتشار : 1398/2/1 15:52
|

دبل جیوبا پیش چشم سردار/ رقابت پنهان در فاز تازه

با دبل یوبا در این بازی او از فشار درخشش سردار در هفته‌های گذشته خارج شد و البته رقابت این دو مهاجم باکیفیت در 5-4 بازی باقیمانده زنیت وارد فاز تازه‌ای خواهد شد.

 

رویارویی بامداد یکشنبه کراسنودار و زنیت سن‌پترزبورگ با پیروزی 3 بر 2 زنیتی‌ها به پایان رسید.در این بازی آرتم جیوبا (19 و 5+90) و یاروسلاو راکیتسکی (69) برای زنیت گل زدند. گل‌های کراسنودار را نیز ایگناتیف (25) و پریرا (90) به ثمر رساندند.

همچنین سردار آزمون 90 دقیقه در ترکیب زنیت بازی کرد که موفق به گلزنی نشد.البته خبرگزاری ورزشی چمپیونات روسیه با مشارکت کاربرانش نمره فنی خوب 6.5 را به بازی 90 دقیقه‌ای سردار اختصاص داد.

بعد از این بازی سردار در مصاحبه‌ای گفت:« بازی بسیار سختی بود اما مهمترین مساله این است که با میل زیادی برای رسیدن به پیروزی کار کردیم. دیگر سختی یا آسانی این بازی مهم نیست و پیروز شدیم.»

در ده دقیقه ابتدایی شرایط مسابقه طوری پیش رفت که زنیت می توانست 5 گل به حریفش بزند اما کار برای یاران آزمون سخت شد.سردار در این باره می گوید:« ما برای گلزنی تلاش کردیم اما سافونوف (دروازه‌بان کراسنودار) توپ‌های بسیار سختی را از دروازه بیرون کشید. صادقانه بگویم برای نخستین‌ بار است که چنین دروازه‌بانی در یک بازی می‌بینم.»

او در پاسخ به این سوال که چطور توانستید پس از دریافت 2 گل به گل سوم دست یابید،گفت:«ما بازیکنان باتجربه‌ای داریم اما در هر ثانیه‌ از فوتبال می‌تواند چیزی تغییر کند. بازی به نتیجه تساوی 2 بر 2 کشیده شد اما چیزی را از دست ندادیم و تا پایان بازی مبارزه کردیم. در نهایت به نتیجه خوب دست یافتیم.»

با دبل یوبا در این بازی او از فشار درخشش سردار در هفته‌های گذشته خارج شد و البته رقابت این دو مهاجم باکیفیت در 5-4 بازی باقیمانده زنیت وارد فاز تازه‌ای خواهد شد.

گفتنی است زنیت با کسب این پیروزی خارج از خانه 51 امتیازی شد و همچنان صدرنشین جدول رده‌بندی 16 تیمی لیگ برتر روسیه است. تیم‌های لوکوموتیو مسکو (43 امتیاز) و کراسنودار (42 امتیاز) هم در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

3-300

captcha
تازه ها
بیشتر