فوتبال ایران / شناسه خبر: 97295 / تاریخ انتشار : 1398/2/1 15:43
|

بسته خبری لژیونرها / دینامو با محرمی قهرمان شد

مدافع راست فصل گذشته پرسپولیس در اولین تجربه خود در فوتبال اروپا به عنوان یکی از کلیدی ترین بازیکنان دینامو موفق شد در این قهرمانی نقش داشته باشد تا شروع رویایی در دوران لژیونری برایش رقم بخورد.

برد ترابزون با حسینی

عصر شنبه ترابزون اسپور در چارچوب هفته بیست‌ونهم سوپر لیگ ترکیه از تیم مالانیا اسپور میزبانی کرد و با نتیجه 2 بر یک پیروز شد.گفتنی است مجید حسینی در ترکیب اصلی ترابزون اسپور بازی کرد و وحید امیری هم نیمکت‌نشین بود اما از دقیقه 89 وارد میدان شد.در جدول رده‌بندی 18 تیمی سوپر لیگ ترکیه تیم ترابزون اسپور با 52 امتیاز چهارم است. تیم‌های باشاک شهیر (61 امتیاز)، گالاتاسرای (56 امتیاز) و بشیکتاش (53 امتیاز) در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

برایتون بدون جهان برد

در چارچوب هفته سی‌و‌چهارم لیگ برتر انگلیس شنبه شب تیم برایتون مقابل میزبانش ولورهمپتون به تساوی بدون گل دست یافت که علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی برایتون در این دیدار نیمکت نشین بود و فرصت بازی پیدا نکرد.با این نتیجه برایتون ۳۴ امتیازی شد و فاصله خود را با کاردیف در رده هجدهم جدول به ۳ امتیاز افزایش داد تا از منطقه سقوط جدول دورتر شود.

قهرمانی دینامو با محرمی

لیگ کرواسی در حالی هفته سی‌ام خود را پشت سر گذاشت که دیناموزاگرب با برتری 4-0 در خانه ایسترا موفق شد در فاصله 8 هفته مانده به اتمام رقابت ها،، قهرمانی خود را مسجل کند.این قهرمانی دینامو  در شرایطی مورد توجه قرار گرفت که برای اولین بار یک ستاره از ایران هم در آن نقش آفرینی داشت. صادق محرمی مدافع راست فصل گذشته پرسپولیس در اولین تجربه خود در فوتبال اروپا به عنوان یکی از کلیدی ترین بازیکنان دینامو موفق شد در این قهرمانی نقش داشته باشد تا شروع رویایی در دوران لژیونری برایش رقم بخورد. یاران صادق محرمی اختلاف امتیازی خود با ریه‌کا در صدر جدول را به 23 امتیاز رساندند تا به این ترتیب با توجه به قانون تقابل‌های رو در رو قهرمانی دینامو در این فصل از لیگ کرواسی قطعی شود.

یوسف العربی جایگزین طارمی

روزنامه الوطن قطرخبر دادعمر السومه، مهاجم سوریه‌ای الاهلی عربستان تصمیم گرفته فصل آینده در لیگ ستارگان قطر بازی کند و انتظار می‌رود به تیم الدحیل انتقال یابد.این روزنامه قطری در ادامه این خبر نوشت: عمر السومه در حالی به الدحیل می‌پیوندد که یوسف العربی، مهاجم فرانسوی - مراکشی این تیم جایگزین مهدی طارمی، مهاجم ایرانی در تیم الغرافه خواهد شد.

3-350

 

captcha
تازه ها
بیشتر