پرسپولیس / شناسه خبر: 97291 / تاریخ انتشار : 1398/2/1 15:19
|
فاصله‌ی میهمانی و میزبانی: فقط 3600 متر

بسته خبری پرسپولیس: جریمه‌ی پرسپولیس و آفتابی شدن عرب

شاید این در تاریخ فوتبال کم‌نظیر باشد که محل میزبانی و میهمانی دو تیم در یک رقابت آسیایی فاصله‌ای کمتر از 4 کیلومتر داشته باشد. فاصله‌ی ورزشگاه زعبیل تا ورزشگاه آل مکتوم فقط 3.6 کیلومتر است.

فاصله‌ی میهمانی و میزبانی: فقط 3600 متر

در اتفاقی جالب توجه تیم‌های پرسپولیس و الاهلی عربستان شهر توریستی دوبی را به عنوان محل بازی های رفت و برگشت‌شان در کشور ثالث اعلام کردند. بازی رفت در این شهر و در ورزشگاه زعبیل الوصل با برتری دوگله سرخ‌ها تمام شد و حالا این دو تیم باید در ورزشگاه آل مکتوم که همان ورزشگاه اختصاصی باشگاه النصر به حساب می‌آید دیدار برگشت را برگزار کنند.

شاید این در تاریخ فوتبال کم‌نظیر باشد که محل میزبانی و میهمانی دو تیم در یک رقابت آسیایی فاصله‌ای کمتر از 4 کیلومتر داشته باشد. فاصله‌ی ورزشگاه زعبیل تا ورزشگاه آل مکتوم فقط 3.6 کیلومتر است که با پای پیاده هم می‌توان این مسیر را طی کرد. یعنی محل میزبانی و میهمانی سرخ ها در مصاف با تیم عربستانی تغییر چندانی نکرده و تنها ابعاد ورزشگاه  تغییر یافته و سکوهای آبی جای صندلی‌های زرد را خواهد گرفت.

جریمه‌ی 8 میلیونی پرسپولیس

در بازی تیم‌های سپید رود رشت و پرسپولیس تهران که روز 25 اسفند ماه برگزار شد از سوی تماشاگران سپید رود شعارهایی موهن نسبت به داور مسابقه  و تیم مقابل رخ داد و بر این اساس میزبان به پرداخت 80 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. باشگاه پرسپولیس نیز به دلیل استفاده تماشاگرانش از شعارهای موهن نسبت به داور و تیم مقابل باید 80 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. گفتنی است، تیم فولاد خوزستان نیز به دلیل پرتاب مواد محترقه در دیدار برابر سپاهان اصفهان باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

مدیرعامل پرسپولیس آفتابی شد

ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که با توجه به مشکلات مالی در تیم و معضلاتی که در راه پرداخت مطالبات بازیکنان وجود داشت، طی دو دیدار اخیر در اردوها و دیدارهای این تیم حضور نیافته بود،  راهی امارات شد تا در بازی با الاهلی عربستان  کنار بازیکنان باشد. مدیرعامل پرسپولیس که همچنان در انتظار منابع مالی مدنظر برای برطرف کردن نیازهای تیم در بحث لجستگی و همچنین مطالبات بازیکنان و کادرفنی است، به نظر می‌رسد در این راه به نتایج مثبتی دست یافته و با امیدواری بیشتری در انتظار تحقق این موضوع است.عرب بعد از اینکه بازیکنان پرسپولیس نسبت به عدم پرداخت مطالبات نسبت به باشگاه موضع گرفته بودند، طی دو بازی اخیر در اردو و دیدارهای این تیم حضور نیافته بود و حضورش در جمع اعضای کاروان این تیم به نظر می‌رسد با توجه به اخبار خوبی باشد که در ادامه همراه خواهد بود.

 

11

captcha
تازه ها
بیشتر