پرسپولیس / شناسه خبر: 97290 / تاریخ انتشار : 1398/2/1 14:55
|
مشکل پرسپولیس در خط حمله است

درخشان: از بودیمیر چیزی ندیده‌ام

متاسفانه تاکنون از بودیمیر عملکردی در سطح یک بازیکن درجه یک خارجی که به تیم آمده ندیده‌ام. از دید خودم می‌گویم که هنوز او نتوانسته به خط جلوی پرسپولیس کمک کند و ما هنوز در این پست مشکل داریم.

مشکل پرسپولیس از نگاه درخشان: خط حمله

حمید درخشان که چند سال قبل هدایت پرسپولیس را بر عهده داشت و البته سابقه‌ی سال‌ها بازی در ترکیب این تیم را دارد، در آستانه‌ی بازی مقابل الاهلی عربستان، صحبت‌های جالبی انجام می‌دهد. او در این صحبت‌ها به برانکو و بازیکنان پرسپولیس هشدار می‌دهد که باهوش باشند و الاهلی را دست کم نگیرند: «با توجه به وضعیت فعلی پرسپولیس باید گفت این تیم موقعیت خوبی دارد اما همیشه باید یادمان باشد که لیگ قهرمانان آسیا با رقابت‌های داخلی متفاوت است. ضمن اینکه الاهلی در بازی رفت شناخت خوبی از پرسپولیس پیدا کرده که البته این مورد متقابل است و پرسپولیس نیز از حریفش شناخت خوبی دارد. پرسپولیس باید در این بازی، هم هوشیارانه بازی کند و هم نتیجه بگیرد تا به رده‌ی بالاتر گروهش صعود کند و به دور دوم برسد. حسن بازی این است که دو تیم شناخت خوبی از هم دارند، البته امیدوارم معضل پرسپولیس در خط حمله نیز حل شود و شاهد عملکرد بهتری در این پست باشیم. این بازی خیلی بازی مهمی است و تیم به کسب امتیاز احتیاج دارد.»

---

مربی سابق پرسپولیس با اشاره به عملکرد ماریو بودیمیر می‌گوید: «متاسفانه تاکنون از او عملکردی در سطح یک بازیکن درجه یک خارجی که به تیم آمده ندیده‌ام. از دید خودم می‌گویم که هنوز بودیمیر نتوانسته به خط جلوی پرسپولیس کمک کند و ما هنوز در این پست مشکل داریم. اگر قرار باشد تیم در آسیا موفق باشد باید این مشکل حل شود، وگرنه همین جا (مرحله گروهی) گرفتار می‌شویم. امیدواریم به خط حمله نگاه ویژه‌ای داشته باشند تا زحمات تیم در سایر خطوط و دوندگی بازیکنان به هدر نرود و بتوانیم بیشتر به گل برسیم.»

 

11

captcha
تازه ها
بیشتر