پرسپولیس / شناسه خبر: 97286 / تاریخ انتشار : 1398/2/1 13:49
|
فرزند الاهلی هستم

یوسف عنبر: نقاط ضعف پرسپولیس را می‌دانم

به همراه دستیارم بازی قبلی الاهلی برابر پرسپولیس را که واگذار کرده بودیم، دیدیم.ما روی رفع نقاط ضعف و اشتباهات‌ پرسپولیس کار می‌کنیم. می‌خواهیم با کسب پیروزی و 3 امتیاز مقابل پرسپولیس به جده بازگردیم.

عنبر به دنبال موفقیت مقابل پرسپولیس

یوسف عنبر که به دنبال اخراج خورخه فوساتی، سرمربی مشهور اروگوئه‌ای هدایت تیم الاهلی جده را برعهده گرفت در آستانه بازی هفته چهارم گروه D لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس می‌گوید: «بی‌صبرانه منتظر کسب هر 3 امتیاز این بازی هستیم. بازیکنان الاهلی به خوبی اهمیت بازی‌های باقی‌مانده لیگ قهرمانان آسیا را می‌دانند و تمرکز خود را روی موفقیت در این دیدارها گذاشته‌اند مطمئن باشید با تمام قوا وارد زمین می‌شویم تا پرسپولیس را شکست بدهیم و 3 امتیاز را بگیریم.»

آیا یوسف عنبر در روزهای گذشته پرسپولیس را شناخته و می‌داند باید با چه تاکتیکی مقابل این تیم بازی کند؟ پاسخ عنبر مثبت است: «به همراه دستیارم بازی قبلی الاهلی برابر پرسپولیس را که واگذار کرده بودیم، دیدیم. ما روی رفع نقاط ضعف و اشتباهات‌ پرسپولیس کار می‌کنیم. می‌خواهیم با کسب پیروزی و 3 امتیاز بازی برابر پرسپولیس به جده بازگردیم.»

---

عبنر با سابقه‌ی سال‌ها بازی برای الاهلی از تجربه‌ی موقت مربیگری‌اش هم صحبت می‌کند: «من مربی حرفه‌ای، باتجربه‌ و فرزند الاهلی هستم. این تجربه به من برای همکاری با بازیکنان و دیگر اعضای کادر فنی تیم الاهلی کمک زیادی می‌کند. من تمام توانم را می‌گذارم تا الاهلی روزهای موفقی را تجربه کند. بخصوص در نخستین بازی مقابل پرسپولیس که یکی از قدرت‌های فوتبال آسیا محسوب می‌شود.»

در گروه D لیگ قهرمانان آسیا تیم پاختاکور ازبکستان با 5 امتیاز صدرنشین است. تیم‌های السد قطر (4 امتیاز)، پرسپولیس (4 امتیاز) و الاهلی عربستان (3 امتیاز) در رده‌های دوم تا چهارم جدول قرار دارند.

 

11

captcha
تازه ها
بیشتر