پرسپولیس / شناسه خبر: 97282 / تاریخ انتشار : 1398/2/1 13:17
|
مهاجم استقلال مقابل الاهلی!

گاف عجیب عربستانی‌ها: منشا، ستاره‌ی پرسپولیس

گاف عجیب رسانه‌های عربستانی. آن‌ها نام گادوین منشا را هم در لیست ستاره‌های پرسپولیس نوشته و او را مهاجمی خطرناک معرفی کرده‌اند.

گاف عجیب عربستانی‌ها

حدود نیم فصل است که گادوین منشا پرسپولیس را ترک کرده و پیراهن استقلال را پوشیده اما رسانه‌های آسیایی براخلاف هواداران فوتبال در ایران که این انتقال را پذیرفته‌اند، انگار که قصد ندارند عضویت مهاجم نیجریه‌ای در استقلال را قبول کنند. الریاضیه عربستان درباره‌ی بازی الاهلی- پرسپولیس نوشت: «عبدالفتاح عسیری و حسین المقهوی به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم الاهلی جده در بازی هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس نیستند و نیاز به استراحت 10 روزه دارند. پرسپولیس محبوب‌ترین تیم ایرانی در رقابت‌های لیگ فوتبال ایران با کسب 11 عنوان قهرمانی است و دومین تیم ایران در رقابت‌های آسیا پس از استقلال، رقیب سنتی خود محسوب می‌‌شود. از جمله ستاره‌های پرسپولیس می‌توان به ماریو بودیمیر، مهاجم سابق دینامو زاگرب، گادوین منشا، علی علیپور، علیرضا بیرانوند، کمال کامیابی‌نیا و مهدی ترابی اشاره کرد

---

اینکه رسانه ی مشهور عربستانی هنوز نمی‌داند گادوین منشا به استقلال رفته و حتی در لیگ قهرمانان آسیا برای این تیم بازی کرده، موضوع عجیبی است که می‌توانست برای شما هم جالب باشد. بخصوص در آستانه ی بازی الاهلی- پرسپولیس.

 

180-11

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر