ورزش جهان / شناسه خبر: 97275 / تاریخ انتشار : 1398/1/31 23:32
|

زیدان: با بیل در مورد جدایی‌اش صحبتی نکرده‌ام/ نباید برای بازگشت وینیسیوس عجله کنیم

سرمربی رئال در پاسخ به این پرسش که آیا به گرث بیل گفته‌اید که در تابستان او را خواهید فروخت؟، گفت: ما در این مورد صحبتی نکرده‌ایم.

زیدان: با بیل در مورد جدایی‌اش صحبتی نکرده‌ام/ نباید برای بازگشت وینیسیوس عجله کنیم: 

زین‌الدین زیدان که شاگردانش عصر فردا (یکشنبه) در چارچوب هفته سی‌وسوم لالیگا پذیرای اتلتیک بیلبائو هستند، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: بیلبائو اخیراً خیلی شکست نخورده است و بازی‌های بهتری نسبت به ابتدای فصل از خود ارائه می‌کند. اتلتیک بیلبائو تیم خوبی است و بازی مقابل آنها همیشه خیلی دشوار است. فردا هم بازی سختی خواهد شد، اما ما باید بازی بهتری از خود ارائه کنیم. ما هنوز شش بازی دیگر تا پایان فصل در پیش داریم و باید بازی‌های بهتری از خود به نمایش بگذاریم. در تمرینات هم ما هر روز بهتر و بهتر می‌شویم و سعی می‌کنیم این را در بازی فردا نشان دهیم.

سرمربی کهکشانی‌ها همچنین در مورد وضعیت مدافع 23 ساله تیمش اظهار داشت: بابت مصدومیت اودریوسولا ناراحت هستیم. او دچار آسیب‌دیدگی بدی شده است و بعدازظهر امروز باید ترقوه‌اش مورد جراحی قرار بگیرد. خیلی سخت است که اودریوسولا این فصل بتواند دوباره برای رئال بازی کند. او امروز روحیه خوبی داشت و امیدوارم عمل جراحی‌اش به خوبی پیش برود.

زیدان درباره بازگشت مهاجم 18 ساله تیمش به تمرینات یادآور شد: از اینکه وینیسیوس با ماست، خوشحال هستیم، اما باید به آرامی پیش برویم. او به مدت دو ماه به دلیل مصدومیت به دور از ترکیب تیم بوده است و اکنون نباید برای استفاده از این بازیکن عجله کنیم. وینیسیوس باید هفته بعد هم خوب تمرین کند و روز به روز وضعیتش را زیر نظر خواهیم داشت.

زیرو در پاسخ به این پرسش که «آیا به گرت بیل گفته‌اید که در تابستان او را خواهید فروخت؟»، گفت: ما در این مورد صحبتی نکرده‌ایم و تنها به بازی فردا فکر می‌کنیم، نه چیز دیگری.

سرمربی فرانسوی رئال مادرید در مواجهه با پرسشی در مورد کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن خطاب به خبرنگاران تأکید کرد: شما می‌توانید هر سؤالی که می‌خواهید، بپرسید و من هم هر چه بخواهم جواب خواهم داد. من وارد چنین بحث‌هایی نمی‌شوم و در مورد بازیکن خاصی صحبت نخواهم کرد. من در مورد باشگاه و نوع بازیکنانی که می‌خواهم، صحبت خواهم کرد.

---

زیدان درباره هافبک 23 ساله تیمش هم خاطرنشان کرد: این فصل برای تمام بازیکنان دشوار بوده است و این تنها منوط به آسنسیو نمی‌شود. از دید من مارکو بازیکن خوب و متعهدی است و می‌خواهد پیشرفت کند. ما هم سعی می‌کنیم به پیشرفت او کمک کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «دوست دارید کدام بازیکنان، رئال مادرید را ترک نکنند؟»، اظهار داشت: قرار نیست این موضوع را با شما در میان بگذارم و تنها به شما می‌گویم که آنها چه بازیکنان خوبی هستند. بهترین بازیکنان در رئال مادرید هستند و این باشگاه همیشه به دنبال بهترین بازیکنان است.

سرمربی رئال مادرید در واکنش به شایعاتی که این روزها مطرح شده مبنی بر اینکه او تمایل به استفاده از کیلور ناواس درون دروازه دارد، اما باشگاه می‌خواهد وی از تیبو کورتوا استفاده کند، گفت: چیزی روی تصمیم من تأثیر نمی‌گذارد و شما خواهید دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.

زیرو در پایان در مواجهه با این پرسش که «آیا مشکل کورتوا روحی و روانی است یا فیزیکی؟»، تأکید کرد: نمی‌دانم، او کمی مشکل آمادگی جسمانی داشت و مثل همیشه باید این موضوع را بپذیریم، اما حالا بهتر است و روز دوشنبه با تیم تمرین خواهد کرد.

captcha
تازه ها
بیشتر