ورزش جهان / شناسه خبر: 97273 / تاریخ انتشار : 1398/1/31 22:16
|

گواردیولا: تاتنهام یک تیم باور نکردنی است

سرمربی سیتی پس از برتری برابر تاتنهام به تمجید از این تیم پرداخت و گفت این تیم قطعا سهمیه لیگ قهرمانان را خواهد گرفت.

گواردیولا: تاتنهام یک تیم باور نکردنی است

تنها چند روز بعد از حذف دراماتیک منچسترسیتی در لیگ قهرمانان برابر اسپرز که با حواشی فراوانی همراه بود، آنها موفق شدند امروز با تک گل فیل فودن، تاتنهام را مغلوب کرده و در صدر جدول لیگ برتر باقی بمانند. پپ گواردیولا ضمن تمجید از فیل فودن، تاتنهام را رقیبی فوق العاده توصیف کرد.

سرمربی سیتی گفت: این بهترین عملکرد ما در مقایسه با دو دیدار قبلی در لیگ قهرمانان نبود. ما بازی امروز را فوق العاده خوب شروع کردیم اما باید پذیرفت تاتنهام یک تیم باورنکردنی است. تاتنهام با بازی هایی که پیش رو دارد موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان خواهد شد و این اتفاق قطعا رخ می دهد. حالا که فیل فودن چنین گلی به ثمر رسانده لابد من یک نابغه هستم. فیل یک بازیکن فوق العاده با استعداد بوده و ما باید در شرایط مناسب وی را مدیریت کنیم. حضور فودن باعث افزایش کیفیت ما در محوطه جریمه می شود و من به او اعتماد دارم اما نمی دانم وی در دیدار برابر منچستریونایتد نیز حضور خواهد داشت یا خیر و یک ثانیه نیز به آن بازی فکر نکرده ام.

وی درباره مصدومیت کوین دی بروین افزود: من با خود دی بروین یا گروه پزشکی تیم هنوز صحبت نکرده اما فکر می کنم یک آسیب دیدگی عضلانی بوده و باید فردا ببینیم چه اتفاقی رخ داده است.

گواردیولا در پاسخ به سوالی در مورد صحنه مشکوک به پنالتی برای تاتنهام گفت: تنها می توانم یک چیز بگویم، با من در مورد داوری صحبت نکنید.

captcha
تازه ها
بیشتر