ورزش جهان / شناسه خبر: 97272 / تاریخ انتشار : 1398/1/31 21:49
|

گتوزو: سر به هوا بازی کردیم/ پارما شایسته تساوی بود

سرمربی میلان از عملکرد شاگردانش برابر پارما راضی نیست و معتقد است باید سختگیرانه‌تر بازی می‌کردند.

گتوزو: سر به هوا بازی کردیم/ پارما شایسته تساوی بود

میلان اگر تنها سه دقیقه دیگر مقاومت می‌کرد می‌توانست یک برد حیاتی برابر پارما کسب کند اما با قبول تساوی در زمین حریف، حالا جایگاه چهارمی‌اش به خطر افتاده است.

جنارو گتوزو، سرمربی میلان در پایان بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: در نیمه اول بیش از اندازه سر‌به هوا بازی می‌کردیم و پارما فضاها را می‌بست و ما عملکرد خوبی نداشتیم. ما شانسی پیش افتادیم و بعد پارما از ضربه ایستگاهی که داشت نهایت استفاده را برای زدن یک گل فوق‌العاده برد و امتیازی که حقش بود را گرفت. پارما ویژگی‌هایی خاصی دارد از جمله اینکه با 5 بازیکن دفاع می‌کند و ما می‌‌دانستیم که این تیم چطور بازی می‌کند. هوا برای هر دو تیم گرم بود اما آنها برای کسب امتیاز انگیزه بیشتری نشان دادند. ما ساده‌لوحانه بازی کردیم و به عنوان مثال ضربات ایستگاهی ناشیانه‌ای به حریف تقدیم می‌کردیم. شاید من از نظر فنی هنوز آنقدر مربی خوبی نشده‌ام که بتوانم به بازیکنانم بفهمانم توجه به این جزئیات چقدر اهمیت دارد.

گتوزو افزود: من مربی هدف‌گرایی هستیم و دوست دارم واقعیات را بگویم. از من انتظار می‌رفت که در این بازی کارهای بیشتری انجام دهم البته می‌دانستم که بازی در خانه پارما سختی‌هایی دارد که می‌تواند ما را به دردسر بیندازد. در صحنه‌ای که می‌توانست به گل دوم‌‌مان تبدیل شود بدشانس بودیم چون تله آفساید حریف بسیار فشرده بود. به هر حال این اتفاقی است که دیگر رخ داده.

captcha
تازه ها
بیشتر