ورزش جهان / شناسه خبر: 97259 / تاریخ انتشار : 1398/1/31 00:26
|

اسپالتی: هنوز درباره ایکاردی تصمیم نگرفته‌ام

سرمربی اینتر پیش از جدال با تیم سابقش می‌گوید هنوز مشخص نیست که آیا ایکاردی باز هم در ترکیب ثابت نرآتزوری به میدان می‌رود یا خیر.

اسپالتی: هنوز درباره ایکاردی تصمیم نگرفته‌ام

لوچانو اسپالتی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل رم در هفته سی و سوم رقابت‌های سری A از اینکه اینتر بالاتر از رقیب در جدول قرار دارد، ابراز رضایت کرد و گفت: اینکه در 6 هفته مانده به پایان سری A، خود را بالاتر از  رم می‌بینیم و با آنها فاصله هرچند نزدیکی ایجاد کرده‌ایم، معنای زیادی دارد. تیم‌هایی مانند رم در سالیان اخیر همواره جایگاهی تضمین شده در بالای جدول داشتند و ما در حال تعقیبشان بودیم. قرار گرفتن در این وضعیت برای ما بسیار مهم است. 

سرمربی اینتر عنوان کرد: علاقه‌ای به ارزیابی کار بقیه تیم‌ها ندارم و فقط روی اهداف تیم خود تمرکز کرده‌ام. والرو در ترکیب خواهد بود اما وضعیت بروزویچ باید امروز ارزیابی شود. نمی‌خواهیم روی سلامتی بازیکنی ریسک کنیم. می‌توانیم با گالیاردینی و وسینو بازی کنیم. ژائو ماریو را هم در اختیار داریم.

اسپالتی گفت: خاطرات نشستن روی نیمکت رم برایم با عشق همراه بود چون همیشه به این شغل با چنین نگرشی برخورد کرده‌ام. فردا با افراد آشنای زیادی روبه‌رو می شوم و به همه آنها درود می‌فرستم. ایکاردی یا لائوتارو؟ صحبت کردن در این مورد سخت است چون هر 2 شایسته حضور در ترکیب هستند. باید ببینیم چه تصمیمی گرفته خواهد شد.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر