ورزش جهان / شناسه خبر: 97257 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 21:51
|

گواردیولا: نگاه به گذشته چیزی را عوض نمی‌کند

سرمربی سیتی پس از حذف دراماتیک برابر تاتنهام در لیگ قهرمانان معتقد است این بازی را نمی‌توان فراموش کرد اما نگاه کردن به گذشته کمکی نخواهد کرد.

گواردیولا: نگاه به گذشته چیزی را عوض نمی‌کند

پپ گواردیولا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل تاتنهام در هفته سی و پنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از تلاش آبی‌های شهر منچستر برای فراموشی حذف مقابل رقیب در لیگ قهرمانان اروپا سخن گفت.

 سرمربی منچسترسیتی گفت: نمی‌خواهم  بازیکنانم آن بازی را فراموش کنند و این موضوع زمان خواهد برد اما باید با احساس منفی حذف مبارزه کنیم. شرایط احساسی بازی باورنکردنی بود و ما خوش شانس هستیم که چنین چیزی را تجربه کردیم. با گذشت چند ثانیه همه هیجان زده شدیم و در یک ثانیه سرنوشتی متفاوت رقم خورد. این بازی باور نکردنی همیشه در قلب ما باقی خواهد ماند. از بازیکنانم می‌خواهم سخت تلاش و سعی کنند بازی خود را ارائه دهند.

 گواردیولا افزود: زندگی آسان نیست و شما باید مبارزه و رقابت کنید اما اینکه ما چگونه واکنش نشان می دهیم مهم است. باید شرایط را بپذیریم و نگاه کردن به گذشته کمکی نخواهد کرد. بازیکنانم فرصت دارند نشان دهند می‌توانند چه کارهایی انجام دهند. به آنچه شایسته اش باشیم، خواهیم رسید.در هر 2 بازی قبلی با تاتنهام تمام تلاش خود را کردیم. به بازیکنانم افتخار می‌کنم.

وی اظهار داشت: تغییری در رویکرد 2 تیم در بازی فردا ایجاد نمی‌شود و باز هم حمله می‌کنند. هجوم به دروازه تاتنهام آسان نیست زیرا  تیم فوق العاده ای هستند اما ما تلاش خودمان را می‌کنیم.

captcha
تازه ها
بیشتر