ورزش جهان / شناسه خبر: 97253 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 20:45
|

آلگری: فتح اسکودتو یعنی فصل خوبی داشتیم

سرمربی یووه که تیمش بدست آژاکس از لیگ قهرمانان حذف شده می‌گوید: با فتح اسکودتو، باید گفت که فصل مثبتی داشته‌ایم و به 50 درصد از اهداف‌مان رسیده‌ایم.

آلگری: فتح اسکودتو یعنی فصل خوبی داشتیم

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس که شاگردانش فردا شب در هفته سی‌ و سوم سری A پذیرای فیورنتینا هستند، دیداری که با کسب یک امتیاز از آن می‌توانند برای هشتمین فصل متوالی قهرمان این رقابت‌ها شوند، گفت: فردا این شانس را داریم که قهرمانی‌مان را مسجل کنیم و این چیزی است که نیاز به آن داریم. باید ابتدا اسکودتو را فتح و سپس با آرامش برای آینده برنامه‌ریزی کنیم. قهرمانی در سری A را جشن خواهیم گرفت چون دستاوردی بزرگ و حاصل یک فصل تلاش است. با فتح اسکودتو، باید گفت که فصل مثبتی داشته‌ایم و به 50 درصد از اهداف‌مان رسیده‌ایم.

وی در خصوص وضعیت بازیکنانش اظهار داشت: ماتیا پرین تا پایان فصل به دور از میادین خواهد بود. سامی خدیرا نیز چنین شرایطی دارد و ماریو مانژوکیچ هم شاید نتواند در بازی‌های باقیمانده فصل ما را همراهی کند. پائولو دیبالا 20 روزی از ترکیب به دور خواهد بود. داگلاس کاستا و کاسرس هم 10 روز خانه‌نشین خواهند بود. کیه‌لینی ممکن است به بازی با اینتر برسد و بارزالی بهتر به نظر می‌رسد.

سرمربی بانوی پیر که تیمش با قبول شکست 3 بر 2 مقابل آژاکس در مجموع دو دیدار رفت و برگشت از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از گردونه این رقابت‌ها حذف شد، یادآور شد: یوونتوس هر فصل برای قهرمانی در تمامی رقابت‌هایی که در آن حضور دارد، بازی می‌کند. در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نتوانستیم بهترین بازی‌مان را به نمایش بگذاریم و شکست خوردیم.

captcha
تازه ها
بیشتر