فوتبال ایران / شناسه خبر: 97252 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 20:43
|
اینکه می‌گویند به خاطر نتایج در سید 4 قرار گرفتیم دروغ است

کرانچار: یک نفر با اطلاعات غلط می خواهد جای من را بگیرد

احتمالا یک نفر سعی دارد با اشاعه اطلاعات و ملاک های کذب و خلاف واقع جایی را برای خودش باز کند.شاید می‌خواهد وارد کادرفنی شده یا جای من را بگیرد.

اینکه می‌گویند به خاطر نتایج در سید 4 قرار گرفتیم دروغ است

زلاتکو کرانچار در رابطه با اتفاقاتی که در روزهای اخیر افتاده صحبت های عجیبی مطرح کرد:

* نمی‌دانم چرا محافل و افراد خاصی تلاش دارند با اطلاع رسانی تعمدی غلط یا احیانا عدم اشراف اطلاعاتی و معیارهای واقعی اذهان عمومی و مردم را از اصل موضوع منحرف کنند.برخلاف چیزی که گفته می شود صعود تیم امید به مرحله آخر مقدماتی به خاطر تعداد کارت های زرد و قرمز نبود بلکه ملاک ابتدا اختلاف امتیاز و تفاضل گل بود.اگر به لحاظ تفاصل گل همه چیز برابر بود آن وقت سایرمعیارها لحاظ می شد. ایران به خاطر تفاضل گل به مرحله بعدی صعود کرد. در مرحله دوم مقدماتی 9 تیم 7 امتیازی وجود داشتند که تیم ایران برترین تیم از نظر تفاضل گل و گل های زده بود.

*در غرب آسیا رقابت در گروه ها به مراتب سنگین‌تر از شرق آسیا بود که استرالیا، ژاپن و کره جنوبی با نپال و بوتان و تیم‌هایی از این دست بازی کرده و در هر بازی 20 گل می زدند.اما ما در غرب آسیا با گل‌های خیلی کمتری برنده می شدیم. ما نباید تیم عراق را فراموش کنیم. این تیم در این سال ها همواره به تورنمنت های جهانی و المپیک یا بسیار نزدیک بوده یا حضور موثر و مستقیم داشته است.

*متاسفانه من شنیدم بعضی به ظاهر دوستان به سایت‌های پرمخاطب می گویند که ما به خاطر نتایج فروردین در سیدچهارم گرفته ایم. این یک خبر کذب و کاملا دروغ است و آقایان تعمدا خودشان را به بی اطلاعی می زنند. این سیدبندی براساس مسابقاتی است که در چهارسال گذشته تیم های زیر23 سال برگزار شده است.این کاملا کذب و دروغ است و آقایان تعمدا اشراف ندارند. این سیدبندی براساس نتایج و رقابت‌هایی است که هر تیم در چهارسال گذشته که به عنوان تیم امید در آن حضور دارد. به عنوان مثال ازبکستان که در مسابقات راهیابی به مسابقات جهانی اول شد در سید یک قرار گرفت یا قطر که به المپیک رفت در سید دوم و تایلند که میزبان است در سید یک قرار گرفته است. این موضوع به هیچ وجه به نتایج این تیم ها در فروردین ربطی ندارد. فکر می کنم یک کسی این وسط منافع شخصی خودش را دنبال می کند.

*احتمالا یک نفر سعی دارد با اشاعه اطلاعات و ملاک های کذب و خلاف واقع جایی را برای خودش باز کند.شاید می‌خواهد وارد کادرفنی شده یا جای من را بگیرد. اما اینکه چرا از معیارهای خلاف قوانین جوانمردانه و ورزشی است نمی‌دانم.

1

 

captcha
تازه ها
بیشتر