فوتبال ایران / شناسه خبر: 97249 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 20:13
|

 پائولو سرجیو بعد از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان می گوید:« بازی خیلی عالی بود. خیلی بازی سخت بود چون شرایط آب و هوا فرق کرده بود و هوای گرم کار ما را سخت کرد. هر چه در توان داشتیم در زمین گذاشتیم. بازیکنانم لایق بهترین ها هستند چون کار زیبایی در این بازی  انجام دادند. زمانی که توپ در دست حریف بود خیلی خوب کار کردیم. وقتی توپ در اختیار ما بود نشان دادیم که می خواهیم برنده بازی باشیم. خیلی از این موضوع خوشحالم و ۳ امتیاز خوب کسب کردیم. ما برای این ۳ امتیاز اینجا هستیم. مقابل تیم فولاد که بسیار قوی است برنده شدیم.مربی فولاد بسیار خوب است. قبل از بازی او را دیدم و از آشنایی با او خوشحالم. این عوامل این برد را برای ما ویژه کرد.»

سرمربی نفت آبادان درباره فولاد هم معتقد است:« فولاد بازیکنان خیلی خوبی در اختیار دارد. نیمه اول یک کار تاکتیکی داشتند و ما مقابل آن خوب نبودیم. بازیکن ژاپنی آنها در سمت راست در طول بازی در نیمه اول خیلی خوب بود. ابتدای بازی خیلی خوب نبودیم و آنها را نبستیم. وقتی فهمیدیم چه کاری انجام می دهند بعد از اینکه با زمین آشنا شدیم توانستیم نتیجه بگیریم. بچه های ما کار تاکتیکی خیلی خوبی انجام دادند.  ما می دانستیم اگر گل بزنیم به تیم حریف فشار روانی وارد می کنیم. از سبک بازی فولاد انتقاد نمی کنم.ما می دانستیم آنها چه کاری انجام می دهند. وقتی هم عقب بودیم اولین جا به جایی ما این بود که به بازیکنان فهماندم باید چه کنیم تا بهتر شویم. بعد از اینکه خوب دفاع کردن را انجام دادیم به ضد حملات چشم داشتیم و بعد از گل دوم شیرازه تیم فولاد از هم پاشید.»

او در خصوص اینکه می دانستید تیم شما تحت فشار است و با این برد وضعیت خوبی خواهید داشت، اینطور توضیح می دهد:« از هفته قبل تحت فشار نبودیم. ما از ابتدای فصل تحت فشار بودیم. در واقع در این بازی یکی از بازیکنان تاثیر گذار را در اختیار نداشتیم و به او استراحت دادیم تا برای بازی بعدی آماده باشد اما همه بازیکنان خیلی خوب کار کردند.گاهی مردم درباره بازیکنان صحبت می کنند اما ما هر روز با بازیکنان هستیم و آنها اطلاع دقیقی از وضعیت بازیکنان ندارند.در واقع عادلانه نیست که بخواهیم الان انتقاد کنیم.وفا هخامنش و مصطفی احمدی حرفه ای ترین بازیکنان ما هستند که در اختیار داریم. هر روز بازیکنان جان خود را در تمرینات برای تیم می دهند. ما به بازیکنان خودمان نیاز داریم. من عاشق این بازیکنان هستم که قلب خود را برای تیم می دهند.»

یک

 

captcha
تازه ها
بیشتر