فوتبال ایران / شناسه خبر: 97247 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 20:13
|

 

بعد از باخت تراکتورسازی در خانه و درگیری هواداران با بازیکنان تازه حاشیه ها شروع شد.متاسفانه به دلیل درگیری‌هایی که بعد از این بازی رخ داد چندین نفر از تماشاگران و حتی یکی از ماموران اورژانس مصدوم شدند.

جو ورزشگاه یادگار امام تبریز متشنج بود و به همین دلیل گفته شد احتمال دارد نشست خبری حسین فرکی و لیکنز اصلا برگزار نشود که خوشبختانه مربیان در نهایت به سالن کنفرانس رفتند.

در این لحظات حدود 10 هزار نفر تماشاگر روی سکوها مانده و حاضر به ترک ورزشگاه نبودند.این  تماشاگران علیه داور و بازیکنان تیم تراکتورسازی شعار می دادند.

در ادامه این درگیری‌ها تعدادی از هواداران تراکتورسازی به کوه‌های اطراف ورزشگاه رفتند و در آنجا مشغول پرتاب سنگ و اعتراض بودند. پرتاب سنگ به طرف خودروهای اداری و آمبولانس‌ها در اطراف ورزشگاه باعث شد این وسایل نقلیه به درون زمین بیاند و در پیست ورزشگاه استقرار پیدا کنند. شیشه بسیاری از ماشین‌ها از سوی هواداران شکسته شد ضمن اینکه سر چند تن از مسوولان برقرار کننده نظم در ورزشگاه و هواداران که در گوشه و کنار حضور داشتند به دلیل پرتاب سنگ شکسته شد.

جالب اینکه در کریدور رختکن محمدرضا زنوزی مالک تراکتورسازی با ناظر فدراسیون در این بازی روبرو شد و به او به شدت اعتراض کرد. زنوزی می‌گفت فدراسیون مقصر تمامی این مشکلات است و باعث شده این اتفاقات رخ دهد.

1

captcha
تازه ها
بیشتر