فوتبال ایران / شناسه خبر: 97245 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 19:34
|

جمعه 30/01/98،هفته بیست و ششم لیگ برترجام خلیج فارس، ورزشگاه فولاد آره نا، ساعت 17:30، تماشاگر: 3 هزار نفر

فولاد گلها: لوسیانو پریرا(18)

صنعت نفت گلها:جاناتان بالوتلی(48 ،72 و 93) و طالب ریکانی (64)

داور: روح الله شریفی، کمک ها: محمد عطایی و اسد حاج محمدی

اخطار: لوسیانو پریرا (فولاد)

بازیکن برتر: جاناتان بالوتلی(صنعت نفت آبادان)

فولاد خوزستان

 ناصر سالاری، ایوب والی، عبدالله کرمی( 73 بابک مرادی )، میلاد بدرقه، عارف آقاسی(53 صابر حردانی)، میثم دورقی، مهدی زبیدی(77 یوسف کی شمس)، رضا میرزایی، تاکوفومی آکاهوشی، حسن بیت سعید و لوسیانو پریرا

 سرمربی: افشین قطبی

صنعت نفت آبادان

شهاب گردان، عقیل کعبی، وفا هخامنش (34جاناتان بالوتلی)، حسین ساکی، طالب ریکانی، میلاد جهانی، وینیسیوس دی اولیویرا، فاخر تهامی(77 عزیز سیدیکوف)، جعفر سلمانی، محمد قریشی و مصطفی احمدی( 46 حسین بغلانی)

سرمربی: پائول سرجیو

صنعت نفت آبادان با سایه سنگین سقوط پا به ورزشگاه آره نا گذاشت و در حالی که امیدوار بودند بتوانند از این ورزشگاه با امتیاز خارج شوند، خیلی زود دروازه خود را باز شده دیدند. دقیقه 18 بازی بیت سعید با یک نفوذ خوب، توپ را پریرا رساند و توپ آرام با اشتباه گردان به درون دروازه صنعت نفت رفت. نفتی که که همه چیز را از دست رفته می دیدند تلاش کردند با باخت به رختکن نروند و حتی سرمربی این تیم دست به تعویض زود هنگام زد. با این وجود آنها نیمه اول بازی با تک گل میزبان به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم اوضاع کاملا تغییر کرد هنوز دو دقیقه از شروع نیمه دوم نگذشته بود که بازیکن تازه وارد و تعویضی صنعت نفت یعنی بالوتلی با فرار از دست مدافع فولاد توانست با دروازه بان تک به تک شود و گل تساوی را به ثمر رساند. روحیه نفتی ها خوب شده بود و حملاتی را تدارک دیدند دقیقه 65 بازی ضد حمله نفتی ها که باز هم بالوتلی در آن نقش داشت، توپ او به ریکانی رسید و این بازیکن دومین گل نفت را به ثمر رساند. با به هم ریختن فولادی ها، شاگردان سرجیو از موقعیت خوب به دست آمده استفاده کردند و دقیقه 72 ، در غفلت مدافعان فولاد، پاس تهامی به بالوتلی رسید و او دومین گل خود و سومین گل تیمش را به ثمر رساند. در ادامه بازهم نفتی ها موقعیت های خوبی را داشتند که تنها از یک موقعیت استفاده کردند و به چهارمین گل هم رسیدند. دقیقه 93 اشتباه  مدافعان فولاد باعث شد توپ به جاناتان برسد و این بازیکن توانست به راحتی سومین گل خودش و چهارمین گل تیمش را به ثمر برساند. با این نتیجه قطبی در برابر هواداران تیمش کیش و مات شد و صنعت نفت با تعویض طلائی سرجیو سه امتیاز شیرین را گرفت.

یک

 

captcha
تازه ها
بیشتر