فوتبال ایران / شناسه خبر: 97243 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 19:19
|

اخباری هم اشتباه کرد، حالا چه کسی باید قربانی شود؟

شاید باخت به سپیدرود یک قربانی بزرگ می خواست که اشتباهات فروزان با قدرت عجیب فضای مجازی این قربانی را خیلی زود و بدون محکمه به مسلخ فرستاد. آیا حالا نوبت اخباری است؟

 

پیکان که سه بازی قبلی‌اش را باخته بود و در پنج بازی گذشته اش برنده نشده بود در تبریز و مقابل چشمان بیش از 45 هزار هوادار متعصب تراکتورسازی نماینده قدرتمند تبریز را شکست داد تا تراکتور فعلا از کورس جا بماند.

ولوشدن پیکانی‌ها از خستگی بعد از سوت پایان بازی شاید می توانست نشان دهنده فشاری باشد که آنها تحمل کرده اند اما واقعیت این است که تیم لیکنز کیفت برد  دراین مسابقه مهم را نداشت و حتی در خلق موقعیت هم مشکل داشت چه رسد به گل کردن آنها.

فضای قبل از این بازی متاثر از صحبت‌های محسن فروزان علیه مالک باشگاه و اتفاقات اخیر حال و هوای خاصی داشت و به نظر می‌رسید حاشیه‌های این داستان روی کیفیت فنی تراکتورسازی نیز تاثیر منفی  گذاشته چرا که تیم لیکنز حتی بدتر از روزی بود که مقابل سپیدورد سه گل خورد و همه چیز را بهم زد.

قبل از این بازی هواداران تراکتورسازی علیه  فرزوان شعار دادند و مثل یک قهرمان از محمدرضا اخباری جانشین او که بعد از ماه ها به ترکیب برگشته بود، استقبال کردند اما همین اخباری هم تحت تاثیر جو وحشتناک ایجاد شده اشتباه کرد و تنها ضربه پیکانی‌ها که در چهارچوب تراکتور نواخته شده بود تبدیل به گلی شد که حال تراکتورسازی را از گردونه رقابت قهرمانی خارج کرده است.

حالا جانشین فروزان اشتباه کرده، بازیکنان تراکتور عصبی و بهم ریخته‌اند و حاشیه‌ها ادامه دارد.بعد از باخت به پیکان سکوهای ورزشگاه یادگار امام هم شعار می‌دهند و  هر کس یکی را مقصر می داند.هواداران پرشور که بیشتر از هر فصل به قهرمانی امیدوار شده بودند دو باخت متوالی در حساس ترین مقطع فصل را نمی پذیرند و  حالا دنبال پیدا کردن مقصر می گردند غافل از اینکه داستان به شکل تلخی برای تی‌تی‌ها پیش می رود و همه در یک کشتی نشسته اند که راه ساحل را گم کرده و دور خودش می چرخد.

شاید باخت به سپیدرود یک قربانی بزرگ می خواست که اشتباهات فروزان با قدرت عجیب فضای مجازی این قربانی را خیلی زود و بدون محکمه به مسلخ فرستاد.آیا حالا نوبت اخباری است که قربانی شود یا واقعا کار از جای دیگری می لنگد؟

3

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر