فوتبال ایران / شناسه خبر: 97241 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 19:01
|
برای سهمیه گرفتن باید استقلال و سپاهان را ببریم

گل‌محمدی: جو ورزشگاه خیلی سنگین بود و عدالت رعایت نشد

یحیی گل محمدی بعد از شکست تیمش مقابل نساجی می گوید:« ما هم در نیمه اول و هم نیمه دوم بازی خوبی کردیم ولی متاسفانه از موقعیت‌ها خوب استفاده نکردیم. از بدشانسی توپ‌های ما داخل چارچوب نمی‌رفت، برد در بازی مقابل نساجی هدف اصلی ما بود که متاسفانه این اتفاق نیفتاد. به تیم فوتبال نساجی هم تبریک می‌گویم ولی بازی کاملا یک طرفه بود و در هر دو نیمه سرتر از حریف بودیم. شوتی هم که گل شد تنها توپی بود که روی دروازه ما بود و عدالت فوتبال رعایت نشد و حق ما باخت نبود. »

او در خصوص شرایط پدیده در نیم فصل دوم اینطور توضیح می دهد:« شرایط دو نیم فصل خیلی متفاوت است، قطعا تیم ها تغییرات دارند و همین موضوع کار را در نیم فصل دوم سخت تر می‌کند. در نیم فصل اول هجومی تر بازی می‌کردیم و پاس های بیشتری می‌دادیم. البته در بازی با نساجی ما بدزمانی گل خوردیم و سیستم دفاعی حریف بعد از آن گل بیشتر شد. نمی‌شود نساجی نیم فصل اول و دوم را با هم قیاس کنیم چون مربی این تیم تغییر کرده و شرایط آنها هم عوض شده است. تمرکز دفاعی نساجی در این بازی خیلی بیشتر بود و توپ‌هایی که ما می‌زدیم در چارچوب نبود.»

گل محمدی در خصوص نقش تماشاگران نساجی در بردهای این تیم معتقد است:« جو بازی خیلی سنگین بود، وطنی یک استادیوم کوچک است و کار همه تیم ها برای برد در قائمشهر سخت است، فکر می‌کنم نساجی در اینجا فقط یک بار باخته بود ولی با وجود این سختی ها در این بازی  خوب کار کردیم و فقط در زدن ضربات آخر دقت نداشتیم.»

سرمربی پدیده اشاره ای  به دیدارهای آینده تیمش دارد:« کار ما خیلی سخت شد، ما باد استقلال و سپاهان را ببریم و برای ماندن در کورس و گرفتن سهیمه حتما باید این بازی ها را ببریم.در مجموع فکر می‌کنم کار ما خیلی سخت شده است.»

او در باره نوع بازی تیمش اینطور توضیح می دهد:« نوع بازی ما به شکلی است که تیم ها را وادار می‌کنیم که دفاع کنند.شاید مالکیت بازی امروز ۷۰ به ۳۰ به نفع ما بود و همانطور که گفتم حقمان باخت نبود.

گل محمدی در خصوص اینکه چرا شاکری با توجه به عملکرد در بازی قبل در این دیدار نیمکت نشین شده بود، می گوید:«شما بازی قبلی را دیدید یا نه؟ اصلا شاکری در بازی قبل بازی نکرد! همه فوراردهای ما خوب هستند و همه در یک سطح هستند.»

پدیده مشهد با باخت این بازی در هفته بیست و ششم و مقابل نساجی عملاً شانس قهرمانی را از دست داد و این تیم باید برای کسب سهیمه لیگ قهرمانان آسیا در بازیهای آینده، با برد زمین را ترک کند. گل محمدی امیدوار است با کسب سهمیه همچنان جایگاهش در پدیده محکم باشد.

2-450

 

captcha
تازه ها
بیشتر