فوتبال ایران / شناسه خبر: 97233 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 18:06
|

جمعه 30/1/98، هفته بیست و ششم هیجدهمین دوره لیگ برتر جام خلیج فارس، ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر، ساعت 16، تماشاگر: 7 هزار نفر

نساجی گل: مجتبی ممشلی(46)

پدیده صفر

داور: محمدحسین زاهدی‌فرد، کمک‌ها: علی میرزابیگی و عسگر محمدی

 اخطار:حامد لک  و فرشاد فرجی (نساجی)

اخراج: فرهاد کوچک زاده(سرپرست نساجی)

بازیکن برتر:محمد مهدی نظری(نساجی)

نساجی

حامد لک، حامد شیری، جورجی گولسیانی، فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی، مهرداد عبدی، علی‌اصغر عاشوری(55 احمد عبدا... زاده)، سید محمد میری، آرفنگ دافه، سجاد آشوری (74 غلی شجاعی ) و محمدمهدی نظری(87 رحمان جعفری)

سرمربی: مجید جلالی

پدیده شهرخودرو

یوسف بهزادی، سید عبدالله حسینی، علی نعمتی، محمد آقاجان‌پور، مرتضی منصوری، مسعود ریگی، اکبر صادقی(67 محمد قاسمی نژاد)، سعید صادقی، امین قاسمی‌نژاد، بهنام برزای(81 محمد مهدی مهدی خانی) و حسین مهربان(64 یونس شاکری)

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

دیدار حساس یکی مدعیان قهرمانی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا با تیم مازندرانی در حالی آغاز شد که شاگردان آقا معلم در طول هفته های گذشته تیم های زیادی را متوقف کرده بودند و در این دیدار هم تلاش داشتند یکی دیگر از مدعیان را ناکام بگذارند. از طرف دیگر پدیده هم که همچنان خود را در جمع  مدعیان حفظ کرده بود، این بازی را برای کسب سه امتیاز شروع کرد. دقایق ابتدایی با حملات جسته و گریخته دو تیم پیش رفت اما در ادامه این پدیده بود که توانست به بازی مسلط شود و دروازه میزبانش را تهدید کرد. اما این حملات تا پایان نیمه اول ثمری برای پدیده نداشت و نساجی بدون گل خورده راهی رختکن شد. با شروع نیمه دوم در حالی که هنوز شاگردان گل محمدی آماده نبودند، در تور نساجی گرفتار شدند و در دقیقه 46 بازی پاس رو به عقب نظری از درون محوطه جریمه پدیده برای ممشلی به شوت سنگین این بازیکن همراه شد و بهزادی هم نتوانست مانع ورود شوت او به درون دروازه اش شود. با این گل فشار مشهدی بیشتر شد و حملاتی روی دروازه نساجی ایجاد کردند اما تمام تلاش آنها به هدر رفت و بعداز 45 دقیقه تلاش، بازی با همان تک گل به پایان رسید و پدیده در تور نساجی گرفتار شد.

2-300

 

captcha
تازه ها
بیشتر