فوتبال ایران / شناسه خبر: 97231 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 17:51
|

فتحی: با باقری لج نکردیم

فرشید باقری شاید تا پایان فصل از حضور در استقلال منع شود. این موضوعی است که مدیرعامل استقلال به آن اشاره می‌کند.

امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال به ادامه محرومیت فرشید باقری از حضور در تمرینات استقلال تاکید دارد. فتحی می‌گوید:« طی روزهای اخیر بارها و بارها اشاره کردم که فرشید باقری فعلا از حضور در تمرینات محروم است و هنوز جلسه جدیدی برای وی تشکیل نشده که به جمع‌بندی برسیم.»

وی در خصوص این‌که آیا قرار است باقری به همین شکل معلق بماند، گفت:« همانطور که گفتم فرشید باقری فعلا از تمرینات محروم است و نمی‌تواند در برنامه‌های تیم ما حضور داشته باشد. شاید بعد از بازی با الهلال در مورد وی تصمیم‌گیری شود.»

 آیا لجبازی در مورد این بازیکن صورت گرفته که باقری بخشیده نمی‌شود؟ مدیرعامل استقلال به این سوال هم پاسخ داد:« این یک تصمیم کاملاً انضباطی است و ما لجبازی با کسی نداریم. باشگاه که با خودش لج نمی‌کند و نمی‌خواهد خودش را از داشتن بازیکن محروم کند. اگر به اصول حرفه‌ای پایبند باشید، باید بدانید این تصمیم یک تصمیم کاملاً انضباطی است که باشگاه استقلال گرفته و باقری در سفر به امارات همراه تیم نخواهد بود.»

در این راستا نشست کمیته انضباطی برگزار خواهد شد؟ فتحی گفت:« اگر قرار باشد نشست کمیته انضباطی برای باقری تشکیل شود، آن را اطلاع‌رسانی خواهیم کرد، ولی فعلا تصمیمی در این مورد گرفته نشده است.»

احتمال اینکه باقری بخشیده شود، چه میزان است؟ فتحی جواب این سوال را می‌دهد و حرف هایش را تمام می‌کند:«همانطور که گفتم باقری فعلا محروم است. شاید او تا پایان فصل همراه ما نباشد و شاید هم بعد از بازی با الهلال در مورد وی تصمیم بگیریم، اما همانطور که گفتم جلسه جدیدی برای وی تشکیل نشده و منتظریم تا روزهای آینده در مورد او به جمع‌بندی نهایی برسیم.»

1

captcha
تازه ها
بیشتر