فوتبال ایران / شناسه خبر: 97230 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 17:40
|
پیامد شکست در فینال جام باشگاه‌های عرب

مامیچ روی لبه تیغ / به استقلال نمی‌رسد؟

رسانه های سعودی مدعی شدند تا روز شنبه باشگاه الهلال در قبال سرمربی کروات خود تصمیم گیری و تا قبل از بازی با استقلال در دور برگشت ACL در ابوظبی جانشین مامیچ را معرفی خواهد کرد .

بعد از باخت پنجشنبه شب الهلال در فینال جام باشگاه‌های عرب که رویاهای طرفداران الهلال برای تاج گذاری در این رقابت‌ها را بر باد داد رسانه‌های سعودی بار دیگر به گمانه‌زنی در خصوص برکناری زوران مامیچ سرمربی کروات و جایگزینی مربی سرشناس دیگری در روزهای پایانی فصل پرداختند. بنا به نوشته الریاضیه در نشست اضطراری هیات مدیره الهلال یکی از اعضای پرنفوذ و متمول حاضر به پرداخت کامل غرامت مامیچ و صدور حکم برکناری او شده است.

الهلال فصل را با ریاست سامی الجابر اسطوره خود آغاز کرد. الجابر در اولین اقدام ژسوس پرتغالی را به عنوان سرمربی برگزید اما در شرایطی که اوضاع خوب پیش می رفت هیات مدیره سامی الجابر را برکنار و بعد از این اتفاق اوضاع برای مربی پرتغالی هم خوب پیش نرفت تا جسوس هم جای خود را به مامیچ بدهد. دلیل برکناری این مربی فنی نبود و اختلافات در تمدید قرارداد ادامه کار او را به خطر انداخت.

رسانه های سعودی مدعی شدند تا روز شنبه باشگاه الهلال در قبال سرمربی کروات خود تصمیم گیری و تا قبل از بازی با استقلال در دور برگشت ACL در ابوظبی جانشین مامیچ را معرفی خواهد کرد که گزینه های نهایی نیز خسوس پرتغالی و گوئیدی آرژانتینی سرمربی سابق النصر هستند.

در این حال امیر محمد بین فیصل مدیرعامل جنجالی باشگاه الهلال بار دیگر در مصاحبه ای توفانی شکست تیمش در فینال جام زاید را به سران فدراسیون فوتبال عربستان تبریک گفت و مدعی شد آنها با این باخت الهلال شب آرامی را سپری کردند. بن فیصل همچنین مدیرعامل و سرمربی سابق الهلال را نیز از زیر تیغ انتقادات گذراند و با حمله سامی الجابر و خسوس پرتغالی مدعی شد این وضعیتی که نصیب الهلال شده است نتیجه اقدامات نادرست و غیرحرفه ای آنها است.

3-270

 

captcha
تازه ها
بیشتر