فوتبال ایران / شناسه خبر: 97228 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 17:11
|

چرا قلعه‌نویی به دایی ارادت داشت؟

تا این‌جای فصل که فقط بازی مقابل پدیده برگزار نشده سپاهان تنها تیمی است که رفت و برگشت توانسته سایپا را شکست دهد.

چرا قلعه‌نویی به دایی ارادت داشت؟

تیم قلدر دایی هیچ وقت و برای هیچ تیمی حریف آسانی نبوده است. تیمی که لیگ را در بالای جدول آغاز کرد و پله پله به میانه جدول نزدیک شد اما هیچ‌گاه از جنگندگی‌اش کم نشد. به همین دلیل آنها در میان بیگ فایو بالای جدول تا قبل از بازی با سپاهان دبل شدن را تجربه نکرده بودند. 2 امتیاز از پرسپولیس، 2 امتیاز از استقلال، 2 امتیاز از تراکتورسازی در طول این فصل گرفته‌اند و بازی برگشت با پدیده هم هنوز برگزار نشده است و از فولاد دیگر تیم بالای سرشان هم شش امتیاز کسب کرده‌اند.

تا این‌جای فصل که فقط بازی مقابل پدیده برگزار نشده سپاهان تنها تیمی است که رفت و برگشت توانسته سایپا را شکست دهد. البته سهم سپاهان از بازی با سایپا فقط 6 امتیاز نبوده است. آنها 6 تفاضل گل را هم از دایی و شاگردانش هدیه گرفته‌اند. همین مساله باعث شد سپاهانی‌ که در میان تیم‌های مدعی کمترین تفاضل گل را داشت به لطف سه گل بازی دیروز بعد از استقلال دومین تفاضل گل را از آن خود کند. سایپا به جز دو بازی مقابل سپاهان فقط به پیکان در کل لیگ با اختلاف سه گل باخته است که نشان از اهمیت نتایج سپاهان مقابل این تیم دارد.

علاوه بر قلعه‌نویی، کی‌روش هم علاقه ویژه‌ای به سایپا دارد. کی‌روش فقط در دو بازی لیگ توانسته آمار دو گل و یک پاس گل را ثبت کند و حدس زدن آن دو بازی کار سختی نیست. تیم دایی در جدول آقای گل‌ها هم تاثیر داشته است و کی‌روش به لطف این دو بازی بالاتر از علیپور و استوکس قرار گرفته است. با آمار این دو بازی مشخص است که چرا قلعه‌نویی، ارادت ویژه‌ای به علی دایی دارد و حسابی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی از او تعریف کرده است.

 

 

2 - 300

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر