پرسپولیس / شناسه خبر: 97227 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 17:19
|

ناراحتی بازیکنان از خبر برانکو: فعلا خبری از پول نیست

برانکو به شاگردانش گفت که باشگاه اعلام کرده در شرایطی فعلی خبری از پول نیست و امکان پرداخت مطالبات‌شان دست‌کم تا یک هفته‌ی دیگر وجود ندارد.

ناراحتی بازیکنان از خبر برانکو: فعلا خبری از پول نیست

 

از چهره‌های گرفته‌ی بازیکنان پرسپولیس می‌شد حدس زد که چه اتفاقی در این تیم افتاده. آنها از خبری ناراحت بودند که آقای سرمربی از جلسه‌ی هیات مدیره برایشان آورده بود. برانکو ایوانکوویچ که جمعه را با حضور در جلسه‌ی هیات مدیره باشگاه آغاز کرده بود، پیش از شروع تمرین بازیکنان را دور خودش جمع کرد تا شرایط را برایشان توضیح بدهد. حرف‌هایش اما باب میل قرمزپوشان نبود و حتی پرسپولیس را تا مرز اعتصاب پیش برد.

برانکو به شاگردانش گفت که باشگاه اعلام کرده در شرایطی فعلی خبری از پول نیست و امکان پرداخت مطالبات‌شان دست‌کم تا یک هفته‌ی دیگر وجود ندارد. مدیران پرسپولیس برای پرداخت مطالبات برانکو و بازیکنان تا ۱۳ اردیبهشت مهلت گرفتند و آقای سرمربی هم برای اینکه بازیکنانش منتظر پول نباشند و تمرکز خود را بگذارند روی بازی با الاهلی، این موضوع را به گوش آنها رساند. تحت تاثیر این خبر اما پرسپولیسی‌ها در تمام طول تمرین ساکت بودند و چهره‌هایشان گرفته.

تمرین مثل همیشه سر ساعت 11 سوت خورد و حتی زمین پر از آب ورزشگاه شهید کاظمی هم باعث نشد که شاگردان برانکو دست از تمرین بکشند. این آخرین تمرین آنها در تهران پیش از سفر به امارات بود که زیر بارش باران و در زمینی پر از آب برگزار شد. جالب اینکه برانکو در این تمرین برنامه تاکتیکی ویژه‌ای را برای شاگردانش تدارک دیده بود و ترکیب الاهلی برای بازیکنان شبیه‌سازی شد.

قرمزها همچنین روی نقاط ضعف و قوت این تیم کار کردند. بازیکنان در حالی که لباس‌های سفید و سیاه به تن داشتند، ابتدا در سالن بدنسازی به وزنه‌ زدن مشغول شدند و سپس برای مرور کارهای تاکتیکی و تمرینات گلزنی به زمین آمدند. مهم‌ترین تذکر ایوانکوویچ به آنها در طول تمرین این بود که به حرکات‌شان سرعت بدهند.

این تمرین در حالی برگزار شد که ماریو بودیمیر و محمد انصاری زیر نظر کادر پزشکی به انجام تمرینات اختصاصی مشغول بودند . شایان مصلح هم که چند هفته‌ای است به علت مصدومیت از ترکیب پرسپولیس دور مانده، مثل روزهای گذشته جایی در تمرینات گروهی نداشت و به صورت اختصاصی دور زمین نرم ‌دوید. او چند دقیقه‌ای هم کار با توپ انجام ‌داد. در تمام طول تمرین حدود 20 هواداری که روی سکوها نشسته بودند، سکوت کردند و فقط تماشاگر بودند.

در این تمرین یک اتفاق عجیب هم رخ داد و آن، تاخیر سیامک نعمتی بود. بازیکنی که چهارشنبه تولدش بود و پرسپولیسی‌ها برایش کیک خریدند اما چون دیر به محل تمرین رسید، فرصت نشد که جشن بگیرند. نعمتی البته برای دیر آمدنش دلیل موجهی داشت و گفت که در اتوبان تصادف کرده است. هر چند تصادف او جزئی بوده و مشکلی برای این بازیکن به وجود نیاورده است. با این حال برانکو از این بازیکن خواست که بجای حضور در تمرینات گروهی، اختصاصی تمرین کند.

سیامک نعمتی وقتی به ورزشگاه شهید کاظمی رسید که تنها 30 دقیقه از تمرین باقی مانده بود و به همین دلیل با هماهنگی برانکو اختصاصی تمرین کرد. این بازیکن حدود 30 دقیقه در زمین دوید و استارت‌های کوتاه و بلند زد اما همان‌طور که مسئولان پرسپولیس اعلام کردند، مشکلی برای همراهی تیم در سفر به امارات نداشت.

 

11 – 270 – 220

 

captcha
تازه ها
بیشتر