فوتبال ایران / شناسه خبر: 97226 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 16:33
|
تمجید بزرگان زنیت از سردار

مسی نیست اما خوب گل می‌زند

بازی‌های تیم زنیت در آغاز نیم‌فصل دوم لیگ برتر روسیه برای سردار آزمون دلپذیر بود. او از کناره‌های زمین فرصت‌های بسیار خوبی برای گلزنی پیدا و استفاده می‌کند.

مسی نیست اما خوب گل می‌زند

ماکسیم دومنکو هافبک پیشین زنیت سن‌پترزبورگ و تیم ملی روسیه گفت: به روشنی بهبود کارکرد تیمی زنیت سن‌پترزبورگ با جذب بازیکنان جدید در نقل‌وانتقال‌های زمستانی مشاهده می‌شود. بدون سردار آزمون، باریوس و راکیتسکی رقابت تیم زنیت برای قهرمانی در لیگ برتر روسیه بسیار سخت بود.

او با بیان این مطلب که سردار آزمون عینک سرگئی سماک (سرمربی زنیت) را به زنیت آورد، گفت: او به تنهایی هفت امتیاز را برای تیم تحت هدایت سماک به ارمغان آورد. سردار آزمون، باریوس و راکیتسکی خریدهای باکیفیت زنیت هستند و به نظرم مهاجم ایرانی با گذراندن زمان بیشتری در این تیم کارکردهای بیشتری نیز خواهد داشت.

ماکسیم دومنکو درباره ادامه ناکامی چندین ماهه آرتم جیوبا برای گلزنی در خط حمله تیم زنیت سن‌پترزبورگ گفت: او با وجود آرامش ظاهری که دارد واقعاً می‌خواهد گل بزند. البته آرتم جیوبا اکنون با حضور سردار آزمون کار دیگری در زنیت انجام می‌دهد، اما او باید از فرصت‌هایی که برای گلزنی خلق می‌شوند، بهره ببرد. او در بازی با آنژی می‌توانست گل بزند، اما بدشانس بود.

الکساندر کرژاکوف مهاجم پیشین زنیت سن‌پترزبورگ و تیم ملی روسیه نیز در واکنش به عملکرد سردار آزمون در خط حمله زنیت گفت: او در فصل زمستان به تیم قدرتمندتری نسبت به روبین‌کازان پیوست و به نظرم مناسب بازی تیم زنیت سن‌پترزبورگ است.زنیت در تمام بازی‌های خود با نتایج بزرگی به پیروزی می‌رسد و سردار آزمون از 50 درصد فرصت‌های گلزنی خود استفاده می‌کند. او مهاجمی خوب در خط حمله تیم زنیت است. بازی‌های تیم زنیت در آغاز نیم‌فصل دوم لیگ برتر روسیه برای سردار آزمون دلپذیر بود. او از کناره‌های زمین فرصت‌های بسیار خوبی برای گلزنی پیدا و استفاده می‌کند.

کرژاکوف در واکنش به این پرسش که آیا توانمندی‌ و سطح فنی سردار آزمون قابل مقایسه با لیونل مسی است گفت: البته نه. او نمی‌تواند ستاره‌ای در سطح لیونل مسی باشد. مسی فقط یکی است.

3-300

captcha
تازه ها
بیشتر