پرسپولیس / شناسه خبر: 97225 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 16:32
|

مقایسه دقایق بازی عالیشاه و رقبایش: سقوط امید

از علیپور و نوراللهی به عنوان مهره‌های کلیدی پرسپولیس گرفته تا شریفیِ ناکام و اسدی و کریمی جوان، همگی بیشتر از عالیشاه برای پرسپولیس به میدان رفته‌اند.

مقایسه دقایق بازی عالیشاه و رقبایش: سقوط امید

 

امید عالیشاه در حالی از سوی برانکو تنبیه شده بود که حالا دیگر صدرنشینی در جدول بهترین پاسورهای لیگ را هم از دست داده است. چند وقتی هست که او به عنوان بهترین گل‌ساز نیم‌فصل اول، بازی‌های پرسپولیس را از روی نیمکت شروع می‌کند و روی نیمکت هم به پایان می‌رساند.

هافبک راست، هافبک چپ و مهاجم، پست‌هایی هستند که عالیشاه توانایی بازی در آنها را دارد. با این وجود از علیپور و نوراللهی به عنوان مهره‌های کلیدی پرسپولیس گرفته تا شریفیِ ناکام و اسدی و کریمی جوان، همگی بیشتر از عالیشاه برای پرسپولیس به میدان رفته‌اند و این بازیکن کمتر از همه فرصت بازی پیدا کرده است.

برانکو مقابل سپیدرود عالیشاه را به عنوان بازیکن ذخیره به میدان فرستاد و در 6 مسابقه دیگر، او یا تمام بازی روی نیمکت نشسته و یا مجبور بوده در خانه بازی را تماشا کند.

در چنین شرایطی شاید تصور شود که عالیشاه هم سرنوشتی مثل مسلمان و رضاییان داشته باشد اما برانکو گفته بود که فقط قصد تنبیه این بازیکن را داشته و قرار نیست در پایان فصل او را کنار بگذارد.

11 – 180

 

captcha
تازه ها
بیشتر