فوتبال ایران / شناسه خبر: 97223 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 16:26
|

فوساتی اخراج شد / اولین تجربه عنبر مقابل پرسپولیس

زی سرنوشت ساز با الهلال در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان باشگاه های عربی آخرین فرصت مدیران این باشگاه سعودی برای مربی خود بود.

 

باخت مقابل الهلال عربستان در مرحله نیمه نهایی جام باشگاه های عربی کافی بود تا صبر مدیران الاهلی عربستان سر آید  و تصمیم به اخراج خورخه فوساتی مربی اهل اروگوئه خود بگیرند.

این مربی باتجربه که بعد از پابلو گوئده آرژانتینی به عنوان سرمربی الاهلی انتخاب شده بود در مدت زمان حضورش بر روی نیمکت این تیم نتوانست انتظارات را برآورده کند. حضور در رتبه پنجم لیگ عربستان و همچنین باخت مقابل پرسپولیس و پاختاکور در لیگ قهرمانان آسیا شرایط مبهم و خطرناکی را برای فوساتی به وجود آورد.  به این ترتیب بازی سرنوشت ساز با الهلال در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان باشگاه های عربی آخرین فرصت مدیران این باشگاه سعودی برای مربی خود بود. آنها که این بازی را بسیار خوب شروع کرده و با یک گل از حریف خود پیش افتاده بودند، در نهایت با شکست در ضربات پنالتی از صعود به فینال بازماندند تا همین باعث اخراج پیرمرد اهل آمریکای جنوبی از الاهلی شود. فوساتی در این مدت ۱۵ بار بر روی نیمکت الاهلی در مسابقات مختلف نشست که نتیجه آن پنج برد، هشت باخت و تنها دو تساوی بوده است. کارنامه ای بسیار ضعیف که باعث خداحافظی‌اش از جمع متمولان شهر جده شد.

با تصمیم مدیران باشگاه یوسف عنبر به عنوان سرمربی موقت معرفی شده تا پس از جمع بندی های نهایی سرمربی جدید الاهلی معرفی شود.روز دوشنبه سبزپوشان سعودی ۵ روز دیگر در امارات مرحله برگشت لیگ قهرمانان آسیا در اولین تجربه عنبر باید با پرسپولیس بازی کنند.

3-220

captcha
تازه ها
بیشتر