فوتبال ایران / شناسه خبر: 97219 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 16:13
|

گوچی از دقیقه 72

روز پنجشنبه در چارچوب هفته بیست‌وششم ای لیگ استرالیا تیم اف سی سیدنی پذیرای تیم صدرنشین پرت گلوری بود و با گل دقیقه 37 فوندره یک بر صفر پیروز شد.رضا قوچان‌نژاد، مهاجم ایرانی که در این بازی نیمکت‌نشین بود از دقیقه 72 وارد میدان شد.در جدول رده‌بندی 10 تیمی ای لیگ استرالیا تیم اف سی سیدنی با 52 امتیاز دوم است.

رضاییان در الشحانیه می‌ماند

رامین رضاییان، مدافع ملی پوش کشورمان که در نیم فصل دوم به الشحانیه قطر پیوسته بود در فصل آینده نیز برای این تیم توپ می زند.مناحی الشمری، رئیس باشگاه الشحانیه در مصاحبه با سایت استاد الدوحه قطر از ابقا تمام لژیونرهای این تیم در فصل آینده خبر داد.

کریم یکی از 12 نفر

کریم انصاری‌فرد، کوستاس میتروگلو، دوورکو کوواسوویچ، کوستاس فورتونه، رافیک جیبوره، کوین میرالاس، داوید فولر، توری دومینیگز، اینگری براون، مارکو پانتلیچ، لوسیانو گالتی و خاویر ساویولا؛ 12 بازیکنی هستند که از سوی سایت نوا اسپورت یونان در فهرست بهترین گلز‌ن‌های تیم مطرح المپیاکوس آتن در یک دهه اخیر قرار گرفتند.

این رسانه یونانی درباره کریم انصاری‌فرد نوشته: «مهاجم ایرانی که در نیمه فصل 17-2016 از پانیونیوس به المپیاکوس پیوست از فرصت به دست‌آمده برای گلزنی در تیم جدیدش استفاده کرد. هر چند کریم انصاری‌فرد در 9 بازی ابتدایی خود نتوانست گلی به ثمر رساند، اما در مجموع 25 بازی زننده 17 گل برای المپیاکوسی‌ها بود و به عنوان دومین گلزن برتر سوپرلیگ یونان پس از مهاجم تیم پائوک انتخاب شد».

رکورد سوما شکست

عبدالرزاق حمدالله ستاره تیم النصر موفق شد گل شماره ۲۹ خود را در لیگ عربستان ثبت کند تا حالا از رکورد عمر السوما سوریه ای عبور کرده باشد.سوما سه فصل قبل موفق شده بود  ۲۷ گل به ثمر برساند که حالا این رکورد به نام ستاره ای مراکشی تغییر کرده است.این بازیکن مراکشی که در الریان عملکرد درخشانی داشت امسال با حضور در النصر توانست بسیار درخشان ظاهر شود و حالا شاید او نیز تبدیل به سوژه ای جذاب در فصل نقل و انتقالات شود.

النصر عربستان در کورس قهرمانی با الهلال حضور دارد و در لیگ قهرمانان آسیا نیز حریف ذوب آهن است.

3-350

captcha
تازه ها
بیشتر