پرسپولیس / شناسه خبر: 97214 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 14:37
|

پرسپولیس بعد از ۷ هفته گل نزد

با نقشه خوب و اجرای درست ذوب‌آهن در فاز دفاعی، پرسپولیس بعد از ۷ هفته، در لیگ برتر گل نزد. اتفاقی که آخرین بار در هفته نوزدهم مقابل نفت مسجدسلیمان رخ داده بود.

پرسپولیس بعد از 7 هفته گل نزد

 

پرسپولیس در شرایطی که بودیمیر را به خاطر مصدومیت در اختیار نداشت، در فولادشهر با زوج علیپور - نعمتی در خط حمله بازی کرد اما این مهاجمان ناکام ماندند و با وجود تلاش بسیار و دوندگی بالا، خیلی کم در موقعیت گلزنی قرار گرفتند.

مرور جریان بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن نشان می‌دهد که مهاجمان برانکو هر کدام تنها یکی دو بار در شرایط گلزنی قرار گرفتند، آنهم نه با کار تیمی هماهنگ بلکه با خلاقیت و سماجت خودشان شکل گرفت. هر چند ضربات نهایی‌شان کم‌دقت و کم‌اثر بود و تبدیل به گل نشد.

نعمتی در یک‌سوم ابتدایی بازی خیلی کم در جریان مسابقه بود و علیپور هم به خوبی توسط مدافعان میزبان مهار شد. ضمن اینکه هر دو نفر در بسیاری از دقایق بازی و به خاطر حملات حریف از محوطه جریمه ذوب‌آهن دور بودند و نزدیک نبودن هافبک‌ها، به آنها اجازه کار ترکیبی و موقعیت‌سازی داد.

با نقشه خوب و اجرای درست ذوب‌آهن در فاز دفاعی، پرسپولیس بعد از 7 هفته، در لیگ برتر گل نزد. اتفاقی که آخرین بار در هفته نوزدهم مقابل نفت مسجدسلیمان رخ داده بود.

 

11 – 180

 

 

کلیدواژه
پرسپولیس
captcha
تازه ها
بیشتر