فوتبال ایران / شناسه خبر: 97203 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 14:34
|

چهار تیم شاهین شهرداری بوشهر، ملوان، نود و مس رفسنجان فقط یم بازی دیگر پیش رو دارند. بر همین اساس دو تیم ملوان و نود که در هفته سی و چهارم رودرروی هم قرار می گیرند این هفته استراحت خواهند داشت. در هفته پایانی هم دو تیم شاهین بوشهر و مس رفسنجان با قرعه استراحت روبه شده اند. به همین دلیل این دو تیم آخرین بازی شان را سه شنبه همین هفته انجام می دهند.

گل گهرسیرجان شانس اول صعود به لیگ برتر در جمع سه تیم بالای جدول است.شاگردان بگوویچ با تساوی خانگی مقابل شهرداری ماهشهر به شرطی می توانند جشن صعود را برگزار کنند که شاهین بوشهر در تهران مقابل سرحپوشان پاکدشت متوقف شود. در آن صورت گل ریحان می تواند با پیروزی در دو بازی آینده یا کسب چهار امتیاز و اضافه کردن چهارگل به تفاضل گل هایش لیگ برتری شود.

البته گل گهر در صورت پیروزی مقابل شهرداری ماهشهر این فرصت را در اختیار دو تیم شهرداری تبریز و کارون اروند خرمشهر قرار می دهد که با کسب یک امتیاز از دو بازی آینده بقای شان در لیگ یک قطعی شود.

اما اگر شهرداری ماهشهر در سیرجان گل گهر را شکست دهد تمام معادلات در بالا و پایین جدول به هم می خورد.در این صورت شاگردان بگوویچ حتما" باید در آخرین بازی گلریحان را شکست دهند.از طرف دیگر در انتهای جدول هم تکلیف تیم سقوط کننده به لیگ دسته دوم به خاطر تفاضل گل نزدیک به هم شان در روز آخر مشخص خواهد شد.

تیم گل ریحان البرز هم این هفته بازی بسیار حساسی را در خانه شهرداری تبریز پیش رو دارد. آن ها باید به پیروزی برسند تا همچنان در صئرت پیروزی شاهین بوشهر در هفته پایانی مقابل سرخپوشان پاکدشت همچنان شانس صعود داشته باشند. از آن طرف تیم تبریزی هم می داند که اگر بازنده از زمین خارج شود آن وقت باید برای بقا در هفته پایانی از قشقایی شیراز امتیاز بگیرد.

به هرحال باید منتظر پایان بازی های روز سه شنبه ماند. فقط در این صورت تکلیف این فصل لیگ یک مشخص می شود که تیم های گل گهرسیرجان و شاهین بوشهر حریفان شان را شکست دهند و گل ریحان مقابل شهرداری تبریز متوقف شده و کارون اروند هم یک امتیاز از قشقایی شیراز بگیرد. در غیر این صورت اگر تیم های مدعی صعود شکست بخورند تکلیف همه تیم ها در روز آخر مشخص خواهد شد.

9

کلیدواژه
لیگ یک
captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر