فوتبال ایران / شناسه خبر: 97202 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 13:21
|
مسئله‌ای که کاپیتان طرح می‌کند

منتظری: صیادمنش و قائدی نباید تنها زندگی کنند

چرا بازیکنان جوان استقلال تنها زندگی می‌کنند؟ این سوالی است که پژمان منتظری مطرح کرده و از مدیران استقلال می‌خواهد به آن ورود کنند.

پژمان منتظری حرف هایی به زبان آورده که بدون شک در سال های اخیر هیچ یک از بازیکنان با تجربه استقلال جرات بیان آن را نداشته است. منتظری در قامت کاپیتان نمی‌خواهد فقط یک تکه پارچه را به دست ببندد. او سعی می‌کند با بیان برخی نکات باشگاه استقلال را در جهت بهبود بیشتر کمک کند. منتظری دست گذاشته روی زندگی بازیکنان جوان که باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. کاپیتان استقلال می‌‌گوید:«مهدی قائدی اشتباهاتی داشت اما به اشتباهاتش پی برد و همه به او کمک کردند تا مشکلش حل شود. او استعداد کم‌نظیری در فوتبال ما است و من با او حرف زدم. او 4 جلسه خوب تمرین کرد و دیدید که در 15 دقیقه بهترین بازیکن زمین بود. ما جوان‌های خوبی در تیم مثل محسن کریمی، آذری و صیادمنش داریم و باید مراقب آنها باشیم. من از آقای خطیر خواهش می‌کنم به این مسأله ورود کند چرا که این بازیکنان آدم‌های زیادی اطرافشان است.»

منتظری حتی می‌داند که ممکن است این بازیکنان از حرف های او ناراحت شوند. کاپیتان استقلال اما به دلیل اعتقادی که به صحبت هایش دارد، کوتاه نمی‌آید و ادامه می‌دهد:« شاید این بچه‌ها از حرف‌های من ناراحت شوند اما قائدی نباید تنها زندگی کند و باید خانواده‌اش کنار او باشد هر چند که خانواده‌اش الان با او هستند. باشگاه باید برای این بازیکنان هتل بگیرد و باید خانواده بازیکنان کنارشان باشد. چرا باید صیادمنش تنها زندگی کند؟ چرا که در این صورت استقلال ضرر می‌کند. متأسفانه فضا به گونه‌ای است که به این بچه‌ها زیاد توجه می‌شود من از آنها توقعی ندارم چرا که 20 سال سن دارند. ما قائدی را یک سال از دست دادیم، یکی گفت او نیمار است، دیگری گفت او مسی است اما او باید خودش باشد و دیدید که امروز چه فوتبالی بازی کرد. امیدوارم باشگاه کمک کند و استعدادهایمان را نگه داریم.»

10-160

captcha
تازه ها
بیشتر