ورزش ایران / شناسه خبر: 97196 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 12:36
|
بالا گرفتن اختلاف‌ها پس از باخت دوم به الریاضی

جدایی توافقی حدادی از شانفیل

حامد حدادی پس از ناکامی شانفیل در دو رقابت نیمه نهایی لیگ لبنان، به صورت توافقی از این تیم جدا شد.

حامد حدادی پس از توافق با مسئولان تیمش در یکی از کوتاه‌ترین قراردادهای خارجی خود، از تیم شانفیل جدا شد.

پس از دومین باخت تیم شانفیل در مرحله نیمه‌نهایی لیگ بسکتبال لبنان، انتقادها علیه حامد حدادی به اوج خودش رسید. حدادی که در مرحله مقدماتی یکی از بهترین‌های تیمش بود و آمار بسیار خوبی از خود بجا گذاشت، در نیمه نهایی نتوانست انتظارها را برآورده کند و در نهایت هم از تیم خود جدا شد.

پس از باخت دوم شانفیل، انتقادهای بسیاری از جانب هواداران و رسانه‌های لبنان از بهترین سنتر آسیا شد. انتقادهایی که در نهایت منجر به انتشار خبر اخراج یا کنار گذاشتن او از شانفیل شد. خبری که البته بخشی از آن صحت ندارد و حدادی اخراج نشده است.

اینطور که شنیده می‌شود پس از باخت دوم شانفیل به الریاضی در نیمه‌نهایی لیگ لبنان، اختلافی بین حدادی و سرمربی تیم پیش می آید که در نهایت منجر به درخواست فسخ قرارداد از جانب حدادی می‌شود. پیشنهاد حدادی بعلاوه بخشیدن یک ماه از حقوقش پذیرفته شده و او پس از مدت کوتاهی حضور در لیگ لبنان از ادامه کار با شانفیل منصرف شد. با آغاز مرحله نیمه‌نهایی لیگ ایران، او در لیگ داخلی هم جایی ندارد و باید منتظر فصل آینده باشد تا رقابت‌های باشگاهی را از سر بگیرد.

او با توجه به مشکلاتی که با سرمربی تیم ملی دارد، فعلا جایی در تیم ملی هم ندارد و باید دید آیا در جام جهانی به میدان خواهد رفت یا خیر. 

 

4/ 230

captcha
تازه ها
بیشتر