ورزش جهان / شناسه خبر: 97191 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 02:44
|

کلوپ: کوتینیو و سوارز؟ با آنها می‌جنگیم

سرمربی لیورپول می‌گوید کوتینیو و سوارز هر دو افسانه‌های لیورپول هستند اما در دیدار برابر بارسا باید با آنها مبارزه کنند.

کلوپ: کوتینیو و سوارز؟ با آنها می‌جنگیم

بارسا و لیورپول، دو مدعی اصلی لیگ قهرمانان باید در نیمه نهایی به مصاف یکدیگر بروند و بسیاری پیروز این نبرد را فاتح لیگ امسال می دانند. اما این دیدار برابر فیلیپه کوتینیو و لوییس سوارز بسیار مهم است زیرا دو ستاره فعلی بارسا باید در مقابل تیم سابق خود به میدان بروند و یورگن کلوپ ضمن تمجید از آنها مدعی شد هر دو تیم برای مبارزه به میدان خواهند آمد.

سرمربی لیورپول گفت: صادقانه تنها چیزی که در حال حاضر من در مورد آن فکر می کنم بازی با کاردیف در روز یکشنبه است، اما من می توانم به این سوال پاسخ دهم زیرا از دو روز قبل مشخص شد که در صورت پیروزی مقابل پورتو، باید مقابل این دو بازیکن قرار بگیریم. برای فیلیپ کوتینیو و لوییس سوارز رویارویی با تیم سابق شان بسیار ویژه است اما این دیدار برای ما نیز خاص است. آنها هر دو افسانه های لیورپول هستند و این یک دیدار فوق العاده است.

وی ادامه داد: اما من فکر می کنم این یک بازی دوستانه نیست، بنابراین ما باید با آنها مبارزه کنیم و آنها نیز این کار را انجام خواهند داد. این که لیورپول نیمه نهایی اروپا در برابر بارسلونا بازی می کند و بسیار شگفت انگیز و خود یک پیام فوق العاده است و حالا ما سعی می کنیم بهترین عملکرد را ارائه دهیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد.

captcha
تازه ها
بیشتر