ورزش جهان / شناسه خبر: 97190 / تاریخ انتشار : 1398/1/30 01:54
|

بوسکتس: حذف یووه بدست آژاکس عجیب نبود

هافبک بارسا با تمجید از آژاکس و نمایش این تیم در این فصل، حذف یووه توسط تیم هلندی را دور از انتظار ندانسته و می‌گوید آنها لیاقت رسیدن به نیمه نهایی را داشته‌اند.

بوسکتس: حذف یووه بدست آژاکس عجیب نبود

کمتر کسی انتظار داشت که یووه با کریس رونالدو از پس تیم جوان آژاکس برنیاید و از دور رقابت‌های لیگ قهرمانان کنار برود. حالا سرخیو بوسکتس که با لباس بارسا و بعد از شکست یونایتد راهی نیمه نهایی این رقابت ها شده، در مورد حذف بیانکونری صحبت کرده است.

بوسکتس گفت: یوونتوس یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این فصل لیگ قهرمانان بود اما حذف شدن این تیم مقابل آژاکس باعث تعجب من نشد. آژاکس تیمی جذاب بوده که در فصل جاری بارها شایستگی های خود را به اثبات رسانده است و اگر این تیم حالا در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان حضور دارد، لیاقت این دستاورد را داشته است.

وی ادامه داد: خود ما نیز سه سال بود نتوانسته بودیم به این مرحله برسیم اما پیش از دیدار مقابل منچستریونایتد سعی کردیم افکار منفی را از ذهن خود دور کنیم زیرا می دانستیم در بازی رفت نتیجه خوبی گرفته ایم. حالا ما خوشحال هستیم که دوباره در نیمه نهایی لیگ قهرمانان حضور داریم اما این روند باید ادامه داشته باشد.

captcha
تازه ها
بیشتر