ورزش جهان / شناسه خبر: 97181 / تاریخ انتشار : 1398/1/29 02:37
|

امری: ناپولی در زمینش تیم متفاوتی است/ نباید صعودمان را قطعی بدانیم

سرمربی توپچی‌ها به شاگردانش هشدار می‌دهد که نباید ناپولی را دست‌کم بگیرند و این تیم در خانه حریف دشواری است.

امری: ناپولی در زمینش تیم متفاوتی است/ نباید صعودمان را قطعی بدانیم

اونای امری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ناپولی در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا از مأموریت دشوار توپچی‌های لندن برای حفظ برتری بازی رفت سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال آرسنال در این باره گفت: مسابقه متفاوت و سختی خواهد شد، چون ناپولی هواداران زیادی را در ورزشگاه دارد. میزبان آماده است با هوش و تمرکز خودش در خانه به میدان برود و بازیکنانی دارد که قادر به تغییر شرایط هستند. در طرف مقابل ما هم بازیکنان باتجربه‌ای داریم و می‌دانیم  90 دقیقه، زمان زیادی است. می‌خواهیم بدون توجه به نتیجه بازی رفت، به سن‌پائولو برویم. قطعاً برای برد، گلزنی و متوقف کردن ناپولی به میدان خواهیم رفت. قصد داریم از فضاهای موجود در زمین استفاده کنیم و البته به ساختار ناپولی و توانایی‌های تکنیکی بازیکنانی مانند مرتنس، اینسینیه و زیلینسکی احترام می‌گذاریم. آنها بازیکنان بسیار باکیفیتی دارند که می‌توانند هر تیمی را به دردسر بیندازند. قادر هستیم مقابل آنها بجنگیم و مستحکم باقی بمانیم.

وی در پایان افزود: ناپولی در خانه بسیار قدرتمند بازی می‌کند. اینکه در این بازی شکست بخوریم، یک احتمال است، بنابراین نمی‌توانیم در مورد صعود به دور بعدی با قاطعیت صحبت کنیم. همه چیز 50 - 50 است و هنوز چیزی عوض نشده، اما ذهنیت و هدف ما در این بازی کسب پیروزی است.

captcha
تازه ها
بیشتر