ورزش جهان / شناسه خبر: 97175 / تاریخ انتشار : 1398/1/28 22:50
|

تمدید قرارداد اوبلاک با بند فسخ قرارداد 120 میلیون یورویی

دروازه‌بان اسلوونیایی اتلتیکو قراردادی با این باشگاه را تا سال 2023 تمدید کرد.

تمدید قرارداد اوبلاک با بند فسخ قرارداد 100 میلیون یورویی

باشگاه اتلتیکومادرید اعلام کرد یان اوبلاک قراردادش را تا سال ۲۰۲۳ تمدید کرد. مبلغ بند آزادسازی دروازه‌بان اهل اسلوونی ۱۲۰ میلیون یورو است و دستمزد سالیانه او ۱۰ میلیون یورو خواهد بود.

اوبلاک می‌خواهد در تیمی بازی کند که خواهان همه عناوین باشد و احساس کرد در اتلتیکو این اتفاق می‌افتد. دروازه‌بان اسلوونیایی در سال‌های حضورش در روخی بلانکو عملکرد خوبی داشت و تیم‌های بزرگ اروپایی علاقه مند به امضای قرارداد با او بودند. بایرن مونیخ و منچستریونایتد در این امر ناکام ماندند. اکنون بهترین دروازه‌بان جهان ۱۲۰ میلیون یورو ارزش دارد.

دروازه‌بان اتلتیکو درباره تمدید قراردادش گفت: از این اتفاق خشنودم. درباره تمدید قرارداد صحبت‌های زیادی می‌شد که در نهایت با باشگاه به توافق رسیدیم. این پنجمین سال حضورم در اتلتیکو است. می‌خواهم از کسانی که به من کمک کردند تا در اینجا باشم تشکر کنم. به کار سخت خود ادامه می‌دهم تا بهترین نمایش خود را ارائه دهم. به پیش اتلتیکو!

اوبلاک ۲۶ ساله در سال ۲۰۱۴ به اتلتیکو پیوست. پس از آن به شهرت زیادی دست یافت. او اکنون ارزشمندترین دروازه‌بان جهان است. دروازه‌بان اسلوونیایی توانست در سه فصل آخر کمترین گل را در لالیگا دریافت کند. همچنین فاتح لیگ اروپا و سوپرجام اروپا شود. او اکنون در مسیر کسب چهارمین سامورا (جایزه کمترین گل خورده در لالیگا) است.

 

captcha
تازه ها
بیشتر