ورزش جهان / شناسه خبر: 97166 / تاریخ انتشار : 1398/1/28 17:49
|

امباپه از فهرست پاری‌سن‌ژرمن خط خورد!

پاری‌سن‌ژرمن امشب در صورت پیروزی مقابل نانت قهرمانی لیگ فرانسه را قطعی می‌کند، با این حال توخل که مصدومان زیادی در تیمش دارد امباپه را هم احتمالا به دلیل تنبیه انضباطی کنار گذاشته.

امباپه از فهرست پاری‌سن‌ژرمن خط خورد!

در آستانه بازی امشب پاری‌سن‌ژرمن مقابل نانت، توماس توخل در اقدامی غیرمنتظره کیلیان امباپه را از فهرست تیمش کنار گذاشت. پاریس در دو بازی گذشته مقابل استراسبورگ و لیل فرصت قطعی کردن قهرمانی را از دست داد و امشب فرصت دارد با شکست نانت به هشتمین قهرمانی متوالی برسد، با این حال سرمربی آلمانی تصمیم گرفت ستاره تیمش را از ترکیب خط بزند.

توخل در حالی امباپه را کنار گذاشت که بعد از شکست 5 بر یک یکشنبه شب مقابل لیل بابت غیبت بازیکنانش به دلیل مصدومیت گله داشت. او در بازی شب گذشته هم مارکینیوس، نیمار، کاوانی، برنات، وراتی، تیاگو سیلوا، دی‌ماریا و مونیه را در اختیار نداشت، با این حال ترجیح داد امباپه را هم کنار بگذارد.

امباپه سه‌شنبه بدون هیچ مشکلی با تیم اصلی تمرین کرد و توخل هم درباره دلایل خط خوردن او توضیحی نداد تا ابهامات بیشتر شود. پاریس یکشنبه هفته آینده در لیگ فرانسه با موناکو بازی دارد و چهارشنبه در فینال جام حذفی باید با رن روبرو شود، با این حال بعید است غیبت امباپه به خاطر استراحت دادن به او بوده باشد.

لوپاریزین که اخبار این باشگاه را از نزدیک رصد می‌کند، خبر داد که غیبت امباپه ممکن است انضباطی باشد. مهاجم فرانسوی پس از شکست سنگین مقابل لیل به خبرنگاران گفت که تیم در این بازی شخصیت مناسبی نداشت. این در حالی است که توخل دقایقی بعد حرف‌های امباپه را رد کرد و مدعی شد که آنها مشکلی از این بابت نداشتند. توخل پیش از این یک بار هم امباپه را به دلیل تاخیر جریمه کرده بود در بازی حساس مقابل مارسی این مهاجم را روی نیمکت قرار داد.

 

 

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر