فوتبال ایران / شناسه خبر: 97137 / تاریخ انتشار : 1398/1/28 15:04
|
لیست خرید آرام آرام شکل می‌گیرد

گزینه‌های احتمالی استقلال: از قاسمی‌نژاد و رمضانی تا والی و رضاوند

فصل نوزدهم نزدیک است و استقلالی‌ها نیز قصد دارند به جهت جلوگیری از تکرار اتفاقات فصول اخیر این‌بار با توپ پر و سرعت عمل بالا وارد کارزار خرید بازیکنان جدید شوند.

استقلال برای نقل و انتقالات فصل آتی برنامه عریض و وطویلی دارد واگر بودجه به موقع به مدیران این باشگاه برسد، در راستای تمدید قرارداد بازیکنان فعلی(بخوانید آن ها که شفر می‌خواهد) و جذب بازیکنان جدید به سرعت وارد عمل خواهد شد تا مانند فصول اخیر لیگ را با نتایج نا امید کننده آغاز نکند و بتواند عملکرد مطلوبی در هفته های ابتدایی از خود برجا بگذارد. استقلال در فصول گذشته پیوسته لیگ را ضعیف آغاز کرد که همین موضوع باعث شد از کورس قهرمانی باز بماند و به رغم تمام تلاش هایی که در نیم فصل دوم داشت نتواند امتیاز های عقب افتاده را جبران کند. تصمیم گیران باشگاه استقلال به خصوص آن ها که در اتاق فکر این باشگاه حضور دارند بر این باورند که تیم شان در فصل نوزدهم باید شروع متفاوتی داشته باشد که این شروع منوط به جذب بازیکنان جدید با عیار بالا و در حد واندازه استقلال است. در همین راستا مسئولان باشگاه استقلال به طور ضمنی لیستی را از وینفرد شفر گرفته اند تا در راستای جذب بازیکنان جدید بلافاصله وارد عمل شوند. در این لیست نام بازیکنان متعددی به چشم می‌خورد که اولویت بندی شده اند تا بعد از پایان فصل، یارگیران باشگاه در راستای جذب آن ها اقدام کنند. یکی از بازیکنانی که در لیست خرید استقلال دیده می‌شود امین قاسمی نژاد است.

مهاجم گلزن باشگاه پدیده که عملکرد درخشانی در ترکیب این تیم مشهدی داشته است. قاسمی نژاد که شم گلزنی مطلوبی دارد به احتمال فراوان جزو اولین بازیکنانی خواهد بود که باشگاه استقلال در راستای جذب آن اقدام خواهد کرد. اما دیگر بازیکنی که به احتمال زیاد باشگاه استقلال به سراغش خواهد رفت ایوب والی است. مدافعی که همواره در ترکیب فولاد فیکس است. ظاهرا از ترکیب خط دفاع استقلال بازیکنانی جدا خواهند شد که این موضوع می‌طلبد تا در راستای جذب بازیکنان جدید اقدام شود که یکی از این بازیکنان همین ایوب والی است که در فولاد بازی های متعددی انجام داده است. نام آرمان رمضانی، بازیکن خوش آتیه باشگاه سایپا نیز در میان بازیکنانی دیده می‌شود که باشگاه استقلال تمایل زیادی به جذب او دارد. بازیکنی از باشگاه سایپا. البته این تنها گزینه از دل سایپا نیست که مد نظر استقلالی ها است.

آرش رضاوند هم جزو بازیکنانی محسوب می‌شود که باشگاه استقلال در راستای به خدمت گیری او به زودی اقدام هایی را انجام خواهد داد. در لیست استقلال نام دیگر بازیکنان هم دیده می‌شود. حجت حق وردی از تیم پیکان نیز در میان گزینه های احتمالی قرار دارد. درباره احتمال جذب ولسیانی، مدافع تیم نساجی هم صحبت هایی مطرح شده و آن ها که یارگیری در استقلال را مدیریت می‌کنند به دنبال دریافت اطلاعاتی تازه درباره این بازیکن هستند. حال باید دید که استقلال در نقل و انتقالات پیش فصل لیگ نوزدهم چه خواهد کرد. این طور که پیدا است مسئولان باشگاه استقلال به حفظ شاکله تیم تاکید دارند اما هیچ بعید نیست که بعد از پایان فصل با بازیکنانی همچون حیدری، محمدی مهر، رحمتی، تبریزی، منشاء و حتی فرشید باقری(اگرفتحی او را نبخشد) قطع همکاری شود.

البته شفر برخی دیگر از بازیکنان جوان را هم در لیست خروجی قرار داده که از آن جمله می‌شود به نام محسن کریمی اشاره کرد اما در وهله نخست کاریارگیری در باشگاه استقلال روی محور جذب بازیکنان جدید به خصوص بازیکنان آماده لیگ پیش خواهد رفت و بعد از آن است که مسئولان باشگاه استقلال لیست خروجی را اجرایی خواهند کرد. به هرحال باید دید که استقلال در نقل و انتقالات فصل آتی چه خواهد کرد وآیا می‌تواند با مقدمه چینی مناسب کاری کند که اتفاقات فصل پیش رخ ندهد یا خیر؟!

10-670

captcha
تازه ها
بیشتر